Koniec Przyjaciółek. Zuza straci męża! Janek znajdzie sobie inną w finale 14 sezonu

2019-09-12 21:55 jkk
Przyjaciółki odcinek 170: Janek (Marek Bukowski), Sabina (Anna Jażdżyk), Zuza (Anita Sokołowska)
Autor: ipla tv

Koniec serialu "Przyjaciółki" nie będzie szczęśliwy dla bohaterek. W 170 ostatnim odcinku "Przyjaciółek" Zuza (Anita Sokołowska) zostanie zupełnie sama! W 14 sezonie "Przyjaciółek" sporo zmian w swoim życiu uczuciowym, a na koniec zawali się wszystko. Niestety wróżba, którą usłyszy w finałowym odcinku "Przyjaciółek" na ślubie tylko potwierdzi to, co zobaczy na żywo... Co stanie się z wielką, niezniszczalną miłością Zuzy i Janka (Marek Bukowski)? Zobaczymy na koniec serialu "Przyjaciółki".

"Przyjaciółki" 14 sezon ostatni odcinek 170 - czwartek 21.11.2019, godz. 21.10 w Polsacie.

Na koniec serialu "Przyjaciółki" w 170 odcinku zobaczymy, jak Zuzie świat zawali się na głowę! Na ślubie młodych pojawi się Janek z pewną młodą, ładną i dość wygadaną młodą damą. Co na to Zuza? Czy wywoła skandal, jak Inga na ślubie Kamila?

Pojawienie się męża w towarzystwie atrakcyjnej brunetki zepsuje Zuzie humor. Niestety nic nie zapowiada, aby cokolwiek w finałowym 170 odcinku serialu "Przyjaciółki" miało go naprawić... Sabinę (Anna Jażdżyk) przedstawi Zuzie Janek.

- Cześć, miło mi cię poznać, dużo o tobie słyszałam... - przywita się partnerka Jaśka z Zuzą. - Tak? Bo ja o tobie nie - odparuje Zuza.

- Jesteś mamą Krzysia, syna Jaśka, prawda? - zapyta nowa znajoma.

- Jestem również jego żoną. A ty?

- Jestem trenerką fitness...

- Zacząłeś ćwiczyć fitness?  - zwróci się Zuza już bezpośrednio do męża. - Nie widać...

- Nie. Zacząłem biegać i tak się poznaliśmy - odpowie Jasiek spokojnie.

- Chcesz mnie sprowokować, żebym była zazdrosna? - zapyta Zuza wprost?

- Nie, skąd. Po prostu zacząłem uprawiać zdrowy tryb życia - odpowie Janek z uśmiechem.

Niestety smutną dla Zuzy sytuację potwierdzi wróżka Esmeralda (Izabella Olejnik), która przepowie "Przyjaciółkom"

w 170 odcinku przyszłość: - Wieża. Wszystko się wali - pokaże kartę tarota Zuzie. - Dobra, nie chce mi się słuchać tych głupot - wyjdzie Zuza trzaskając drzwiami.

Czy na koniec 14 sezonu serialu "Przyjaciółki, w 170 odcinku Zuza będzie bardzo żałować wszystkich błędów jakie popełniła w związku z Jankiem?