Przyjaciółki 15 sezon. Wybuch namiętności Ingi i Andrzeja. Zdradzi Maksa po ślubie? ZWIASTUN

2020-02-05 13:43 jkk
Przyjaciółki 15 sezon. Wybuch namiętności Ingi i Andrzeja. Zdradzi Maksa po ślubie?
Autor: Polsat Przyjaciółki 15 sezon. Wybuch namiętności Ingi i Andrzeja. Zdradzi Maksa po ślubie?

Inga (Małgorzata Socha) w 15 sezonie serialu "Przyjaciółki" znów ulegnie wielkiej namiętności! Tym razem obiektem jej uczuć będzie... były mąż Andrzej (Adam Adamonis)! Czy to oznacza, że Inga zdradzi Maksa (Mateusz Janicki) i rzuci się w ramiona swojego eks? Zdjęcia, które wyciekły z planu 15 sezonu serialu "Przyjaciółki" nie zostawiają wątpliwości: tak, Inga i Andrzej przeżyją wielki wybuch namiętności! Czyżby wróżka Esmeralda (Izabella Olejnik) w finale 14 sezonu nie myliła się?

Przyjaciółki, 15 sezon. Inga znów w ramionach Andrzeja! Maks pójdzie w odstawkę?

Im bliżej emisji 15 sezonu serialu "Przyjaciółki", tym więcej tajemnic wycieka z planu. Dopiero zastanawialiśmy się, czy do czwórki "Przyjaciółek" dołączy pięta, a teraz mamy dowody na to, że miedzy Inga i Andrzejem namiętność wybuchnie na nowo!

Jak pamiętamy, w 14 sezonie serialu "Przyjaciółki" wróżka Esmeralda na weselu Julki (Nicole Bogdanowicz) i Antka (Maciej Zuchowicz), wywróżyła każdej z przyjaciółek przyszłość. Czyżbyśmy właśnie wiedzieli, że dla Ingi opowieści starszej pani z kartami, miały okazać się prawdą?

Andrzej i Maks są zazdrośni o siebie i rywalizują o serce Ingi. Widać to było również na weselu, ale i w codziennym życiu - Andrzej coraz częściej "wpadał do Ingi" z różnych powodów i zajmował coraz więcej czasu... Ostrzegał ją też przed Maksem!

Ale i Maks nie ma zamiaru odpuszczać - wiele wskazuje na to, że w 15 sezonie serialu "Przyjaciółki" oświadczy się Indze i para będzie poważnie myślała o ślubie. Czy Andrzej ostatecznie pokrzyżuje ich plany?

Wybuch namiętności między Ingą i Andrzejem, który obrazował krótki filmik z planu 15 sezonu serialu "Przyjaciółki", opublikowała Małgorzata Socha na swoim Instastory. Widać na nim dużo różnych emocji, ale i pocałunek!

Jesteśmy ciekawi czy Inga rzuci Maksa dla Andrzeja, a może pojawi się ktoś trzeci? Jak będzie - przekonamy się już za moment w 15 sezonie serialu "Przyjaciółki".

Czytaj też: Przyjaciółki, 15 sezon. Zuza na złość Jankowi pocieszy się z nowym kochankiem. Kto nim będzie?

Najnowsze