Przyjaciółki 15 sezon. Na którą z przyjaciółek spadnie nieszczęście? Przepowiednia wróżki się spełni?

2019-11-29 7:15
Przyjaciółki 15 sezon. Wróżka przepowiedziała dalsze losy przyjaciółek. Na którą spadnie nieszczęście?
Autor: Polsat

W 15 sezon serialu "Przyjaciółki wejdą ze sporym bagażem. Czy przepowiednia wróżki Esmeraldy (Izabella Olejnik) się spełni w nowych odcinkach po przerwie? Każda z bohaterek "Przyjaciółek" przeżyła tragedię: Anka (Magdalena Stużyńska) śmierć Franka (Kajetan Borowski), Zuza (Anita Sokołowska) stratę pracy i Janka (Marek Bukowski), Patrycja (Joanna Liszowska) została bez Wiktora (Paweł Deląg), z Klarą (Maja Śliwińska), której ojciec jest nieznany. Tylko Inga (Małgorzata Socha) będzie szczęśliwa u boku Maksa (Mateusz Janicki) - ale czy na długo?

Przyjaciółki, 15 sezon. Zła wróżba się spełni?

W finale 14 sezonu serialu "Przyjaciółki" wróżka Esmeralda, zaproszona na wesele Julki (Nicole Bogdanowicz) i Antka (Maciej Zuchowicz) przepowie każdej z nich przyszłość. Trzem z nich da nadzieję, ale jedną czeka naprawdę zły los. Którą z "Przyjaciółek" dotknie w 15 sezonie serialu największy dramat?

Wygląda na to, że najlepiej w 15 sezonie serialu "Przyjaciółki" ułoży się u Anki, która dopiero co straciła w katastrofie lotniczej syna. - Wszystko wokół pani rozkwita - usłyszy uśmiechnięta Anka od wróżki Esmeraldy. I faktycznie, po wielu miesiącach depresji i strachu, sama Anka zdawać się będzie rozkwitać na nowo. Jednak zdjęcia z planu sugerują, że nie potrwa to długo, bo już za chwilę Strzeleckich może dotknąć straszny pożar!

Inga, która wkracza w 15 sezon u boku Maksa (Mateusz Janicki) wyglądać będzie na bardzo szczęśliwą. Jednak jej eks (Adam Adamonis) nie odpuszcza, a w finale 14 sezonu serialu, wręcz będzie ja straszył, że Maks ją wykorzysta i ośmieszy. Czy właśnie dlatego Inga zdecyduje się do niego wrócić i znajdzie ramionach taty Hani (Pola Figurska) pocieszenie? Byłby to chichot losu, bo jak pamiętamy, od zdrady tego faceta zaczął się cały serial... Taką jednak przyszłość dla Ingi przepowie wróżka: - Miłość powraca.

Patrycja usłyszy od wróżki Esmeraldy prawdę na temat sytuacji Klary: - Pół na pół, jest a nie ma... - to z pewnością słowa o ojcu dziewczynki. Czy Patrycji uda się znaleźć dawnego partnera Wiki (Roma Gąsiorowska), o którym na razie nikt nic nie wie? Na pewno będzie jej ciężko samej z dziećmi w 15 sezonie serialu "Przyjaciółki" i wygląda na to, że ten bagaż będzie dźwigać długo.

Jednak najgorszą przepowiednię usłyszy Zuza: - Wieża. Wszystko się wali! Niestety jednak, podłamana stratą Janka i pracy Zuza nie będzie chciała wysłuchać wróżby do końca: - Dobra, nie chce mi się słuchać tych głupot - rzuci Zuza i wybiegnie z pokoju. Może szkoda, bo gdyby wiedziała, czego się w najbliższej przyszłości w 15 sezonie serialu "Przyjaciółki" spodziewać, nie stoczyłaby się na samo dno...

Wygląda na to, że w 15 sezonie serialu żadna z "Przyjaciółek" nie będzie miała lekko. Jak sobie z tym poradzą będziemy śledzić w nowej odsłonie serialu już niebawem!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze