Koniec Przyjaciółek. Inga zdradzi Maksa ze swoim byłym mężem w finale 14 sezonu?

2019-09-13 13:40 jkk
Koniec Przyjaciółek. Inga zdradzi Maksa ze swoim byłym mężem w finale 14 sezonu?
Autor: Polsat Koniec Przyjaciółek. Inga zdradzi Maksa ze swoim byłym mężem w finale 14 sezonu?

W 170 finałowym odcinku serialu "Przyjaciółki" zobaczymy wielki powrót.. pierwszej miłości Ingi (Małgorzata Socha)! Czy Gruszewska rzuci wszystko i wpadnie w ramiona męża Andrzeja (Adam Adamonis)? Na to się zanosi, choć jej związek z Maksem będzie układał się całkiem dobrze... Jednak w finale "Przyjaciółek" na własne oczy zobaczymy, że stara miłość nie rdzewieje i po wielu latach młodzieńcza namiętność może wybuchnąć z wielką siłą!

"Przyjaciółki" 14 sezon ostatni odcinek 170 - czwartek 21.11.2019, godz. 21.10 w Polsacie.

W 170 finałowym odcinku serialu "Przyjaciółki" Inga nie będzie mogła się odgonić od mężczyzn! Zarówno jej aktualny partner, Maks, pełen czułości dla niej i dobroci dla nastoletniej Hani, jak i dawny mąż dosłownie oszaleją na punkcie ślicznej Gruszyńskiej!

Jak to się stanie, że w ostatnim 170 odcinku "Przyjaciółek", Andrzej - ojciec Hani (Pola Figurska) - znów wróci do gry? W końcu pamiętamy jeszcze, że serial zaczął się od wielkiej zdrady Gruszyńskiego z Dorotą i zostawieniu Ingi samej z córką na pastwę losu!

Czytaj też: Janek rzuci Zuzę dla młodszej w finale "Przyjaciółek?

A jednak, nie da się ukryć, że na własne oczy zobaczymy, jak Andrzej zacznie zabiegać o względy swojej eks! Czy to samotność, czy zazdrość o obie kobiety życia, czy po prostu... wielka miłość ruszą Gruszyńskiego do tańca!

Kiedy w 170 odcinku serialu "Przyjaciółki" Andrzej zobaczy na weselu czuły taniec Ingi z Maksem, poprosi swoją córkę do tańca. Jednak szybko znajdzie sie obok pary zakochanych i udając zaskoczenie ze spotkania na parkiecie zaproponuje: - O, odbijany.

Inga nie będzie takim obrotem spraw zachwycona: - Andrzej, ty zawsze fatalnie tańczyłeś - powie.

- Poprawiłem się... - zacznie jej tłumaczyc eks, a kiedy ona tylko pokręci głową doda: - No jak nie, no....

Czytaj też: Patrycja wychowa Wiktorię sama?

A jednak, w finale serialu "Przyjaciółki" stanie się coś, co sprawi, że zobaczymy Ingę i Andrzeja w bardzo czułym pocałunku! I to w dodatku na prawdziwej randce, z której już zniecierpliwiona czekaniem Gruszyńska będzie chciała wyjść, ale wtedy on wpadnie z uśmiechem: - Hej, byłe straszne korki, przepraszam... A ona jemu w ramiona!

Czy Inga zacznie zdradzać Maksa, czy zdecyduje się na porzucenie go i wejście do starej rzeki byłym mężem? A może to wszystko przewidzi w 170 odcinku "Przyjaciółek" weselna wróżka Esmeralda (Izabella Olejnik), wyjmując kartę "Odwrócony rycerz kielichów" z komentrzem- Miłość powraca? Zobaczymy już w finale serialu!

Samobójstwo Pawła po śmierci Franka w 165 odcinku serialu "Przyjaciółki"! (CZYTAJ WIĘCEJ TUTAJ>>>)

Najnowsze