Przyjaciółki 15 sezon. Inga zamieszka z Maksem! Będzie ślub?

2020-01-29 13:05 jkk
 Przyjaciółki 15 sezon. Inga zamieszka z Maksem! Będzie ślub?
Autor: Polsat Przyjaciółki 15 sezon. Inga zamieszka z Maksem! Będzie ślub?

Dla Ingi (Małgorzata Socha) 15 sezon serialu "Przyjaciółki" może okazać się przełomowy - zanosi się na koniec miłosnych zmagań Gruszewskiej. Jak wynika z materiałów opublikowanych na Instastory gwiazd "Przyjaciółek" szczęśliwym wybrankiem Ingi może zostać Maks (Mateusz Janicki). Ale czy Andrzej (Adam Adamonis) odpuści swoje ciągoty do eks małżonki i zobaczymy wreszcie szczęśliwy ślub Ingi? Przekonamy się już wiosną w 15 sezonie serialu "Przyjaciółki".

Przyjaciółki, 15 sezon. Inga wyjdzie za mąż za Maksa? Co na to tata Hani?

Zdjęcia, które wyciekły z planu 15 sezonu serialu "Przyjaciółki" nie pozostawiają wątpliwości: w żyiu Ingi zagości wreszcie błogi spokój i będzie miał twarz Maksa. Czy faktycznie samotna mama po przejściach ustatkuje sie u boku mężczyzny i wyjedzie za niego za mąż?

Czytaj też: Przyjaciółki, 15 sezon. Zuza na złość Jankowi pocieszy się z nowym kochankiem. Kto nim będzie?

Tata Hani, Andrzej przez cały 14 sezon "Przyjaciółek" nie dostępował Ingi na krok. Na weselu Julki (Nicole Bogdanowicz) i Antka (Maciej Zuchowicz) panowie walczyli o taniec z Ingą, a wróżka przepowiedziała jej powrót do Andrzeja... Eks mąż nie ustawał też w ostrzeżeniach Ingi przed Maksem. twierdząc, że to kolejny drań i łobuz i będzie przez niego płakała...

Zobacz koniecznie: Przyjaciółki: Patrycja mogła zginąć w pierwszym odcinku? Liszowska zdradza prawdę

Jednak na zdjęciach z Instastory gwiazd serialu "Przyjaciółki" wyraźnie widać, że Inga w 15 sezonie jest bardzo szczęśliwa, zasypia na kanapie z kisążką, a jej słodkiego snu pilnuje właśnie Maks... Czy zapowiada się kolejny ślub w serialu "Przyjaciółki", y Inga na ślubnym kobiercu?

Przyjaciółki, 15 sezon: Inga (Małgorzata Socha), Maks (Mateusz Janicki),
Autor: Instagram
Najnowsze