Koniec Przyjaciółek. Patrycja umrze w dniu zaręczyn Ingi w ostatnim 182 odcinku!

2020-05-14 21:42
Koniec Przyjaciółek. Patrycja umrze w dniu zaręczyn Ingi w ostatnim 182 odcinku
Autor: ipla Koniec Przyjaciółek. Patrycja umrze w dniu zaręczyn Ingi w ostatnim 182 odcinku

Szokujący koniec serialu "Przyjaciółki"! Patrycja (Joanna Liszowska) zniknie w dniu zaręczyn Ingi (Małgorzata Socha) w ostatnim 182 odcinku "Przyjaciółek" 15 sezonu? Wszystko rozegra się błyskawicznie: udręczona walką o opiekę nad Klarą (Łucja Michalik), ciężko chora Patrycja dosłownie padnie na naszych oczach! Czy umrze? Jedną z głównych bohaterek "Przyjaciółek" prawdopodobnie zabije fakt, że nie dostanie prawa do ukochanej córeczki... Czy już nigdy nie zobaczymy Patrycji po dramatycznym finale 15 sezonu serialu?

"Przyjaciółki" 15 sezon odcinek 182 ostatni - czwartek, 21.05.2020, o godz. 21.10 w Polsacie

W 182, finałowym odcinku 15 sezonu serialu "Przyjaciółki" Maks zorganizuje dla Ingi przyjęcie niespodziankę. Jednak tylko na Patrycje będą czekać wszyscy zebrani. Nikt nie będzie się spodziewał, jaki dramat rozegra się za chwilę na ich oczach!

Inga, która jeszcze nie zdąży odpowiedzieć na pytanie Maksa, czy zostanie jego żoną, pobiegnie otworzyć drzwi. I faktycznie, będzie w nich stała blada jak ściana Patrycja ze złymi wiadomościami. A za moment wydarzy się najgorsza z możliwych rzeczy!

- O, na pewno Patrycja! - zawoła radośnie Zuza, kiedy usłyszy dźwięk dzwonka, a Inga pobiegnie otworzyć drzwi. 

- Trochę się spóźniłam, ale tyle się wydarzyło... - zacnie mówić Patrycja i zdejmować płaszcz. Czy to będą ostatnie słowa Patrycji w "Przyjaciółkach"?

W tym momencie 182 odcinka serialu "Przyjaciółki", Patrycja zacznie wywracać oczami, straci czucie w rękach i w nogach i na naszych oczach nieprzytomna upadnie!

- Maks! Maks! - zacznie wołać na pomoc ukochanego Inga, która jeszcze chwile wcześniej będzie zastanawiała się, czy przyjąć jego oświadczyny...

Czy Maks okaże się tak dobrym lekarzem, że zdąży uratować życie Patrycji? A może zgaśnie ona na oczach "Przyjaciółek" i zrozpaczonego, niedoszłego narzeczonego? Przekonamy się już niebawem w szokującym zakończeniu "Przyjaciółek. "

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE