Przyjaciółki 16 sezon. Zuza zostanie szefem banku i znajdzie prawdziwą miłość! Wróci dawna, silna Zuza

2020-05-30 8:07 jkk
 Przyjaciółki 16 sezon. Zuza zostanie szefem banku i znajdzie prawdziwą miłość! Wróci dawna, silna Zuza
Autor: Polsat Przyjaciółki 16 sezon. Zuza zostanie szefem banku i znajdzie prawdziwą miłość! Wróci dawna, silna Zuza

W 16 sezonie serialu "Przyjaciółki" Zuza (Anita Sokołowska) zostanie szefem banku i znajdzie nową miłość? Jedno jest pewne: wróci dawna, silna Zuza! Oczekują tego fani "Przyjaciółek", którym nie spodobał się kompletny upadek Zuzy w finale 15 sezonu. Czy scenarzyści serialu podążą za potrzebami widzów i znów postawią Zuzę na nogi? Kto będzie jej nowym mężczyzną i czy dostanie pracę ważnej pani dyrektor w międzynarodowym banku zobaczymy już w 16 sezonie serialu "Przyjaciółki!

Przyjaciółki 16 sezon nowe odcinki od września 2020 w Polsacie

Wygląda na to, że fani serialu "Przyjaciółki" cierpieli w 15 sezonie raz z Zuzą. Kolejne zrywy i upadki kosztowały bohaterkę cały majątek, pracę i dzieci... Na koniec "Przyjaciółek" Janek zabrał żonie synów, a ona ostałą sama i z kolosalnymi długami. Fanom bardzo się to nie spodobało!

Anita Sokołowska na swoim profilu na Instagramie zapytała fanów: - Gdybyście mieli napisać dalsze losy Zuzy, to jak powinny się potoczyć? Co? Powinna przyjąć pracę w Wiedniu? Oddać Jaśkowi dzieci? Opieka naprzemienna? A może wymyślicie inne perypetie dla mojej bohaterki? Hę? Proszę,otwieram listę życzeń i marzeń!I faktycznie, posypała się lawina życzeń fanów "Przyjaciółek"! Na post gwiazdy zareagowało ponad 13 tysięcy fanów, a 90 proc. spośród nich życzy sobie powrotu dawnej Zuzy! Jaką Zuzę chcielibyśmy zobaczyć w 16 sezonie serialu "Przyjaciółki"?

Zobacz koniecznie: Przyjaciółki. Czy będzie 16 sezon? Kiedy kolejny 183 odcinek w Polsacie?

- Lubiłam ją w roli niezależnej, twardej kobiety lubiącej romanse!

- Moim zdaniem Zuzę baaardzo ugrzecznili, a z Jaśka zrobili typowego chama i buca. Postać Zuzy straciła dawny temperament i teraz momentami ciężko się ją ogląda. Jeżeli już o życzeniach mowa to chciałabym żeby wrócili z Jaśkiem do siebie, ale żeby zostali tacy jak byli na początku!

- Pani dyrektor musi wrócić ! Lubiłam jej związek z Jerzym!

- Zuza pracując w korporacji była silną i przebojową babką, teraz trochę oklapła i Dagmar też. Powinni wrócić do pracy w banku tam ich żywioł, a dzieci powinna zabrać ze sobą. Chciałabym powrotu dawnej Zuzy.

Niektóre fanki "Przyjaciółek" są tak złe na Janka za to co zrobił Zuzie w 15 odcinku "Przyjaciółek", że chętnie by go nawet... zamordowały: - A ja bym uśmierciła Jaśka - jakoś nigdy mi nie pasował do Zuzy!

Tylko jak tego dokonać - wrócić na pozycję ważnej pani dyrektor, wyjechać do Wiednia, odzyskać dzieci i znaleźć miłość? W życiu byłoby to trudne, ale fani "Przyjaciółek" i na to mają pomysł: - Zabrać dzieciaki i pojechać do Wiednia. Tatuś niech dojeżdża ;) Dla dzieciaków to szansa a małe są więc szybko się zaaklimatyzują. No i oczywiście uczuciowo się trzeba ustabilizować z facetem, który wie czego chce, zaradny życiowo i stabilny emocjonalnie (to jakieś s-f. Wiedeń jest tak blisko, ze na winko z psiapsi uda się wpaść!

Czy scenarzyści "Przyjaciółek" skorzystają z dobrych rad fanów serialu? Zobaczymy niebawem w nowym, 16 sezonie!

Super Raport 27 V (gość: Bodnar, Girzyński, Matczak)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze