Przyjaciółki, odcinek 191: Patrycja (Joanna Liszowska), Artur (Paweł Małaszyński), Hien (Żaklina Ta Dinh, Helga (Katarzyna Pilichowska)

i

Autor: Polsat Przyjaciółki, odcinek 191: Patrycja (Joanna Liszowska), Artur (Paweł Małaszyński), Hien (Żaklina Ta Dinh, Helga (Katarzyna Pilichowska)

Przyjaciółki 16 sezon, odcinek 191 - opis, streszczenie: Patrycja odkrywa, że Artur miał już dwie żony

2020-11-05 16:16

Przyjaciółki 16 sezon 191 w czwartek, 5.11.2020, o godz. 21.10 w Polsacie, streszczenie: Zuza ukrywa przed swoimi przełożonymi sytuację, w jakiej się znalazła. Obawia się, że incydent z aresztowaniem może zrujnować jej karierę. Postanawia odpocząć od problemów i spędzić trochę czasu z synami. Okazuje się jednak, że Jasiek zabrał chłopców na wycieczkę do Danii, nie informując jej o tym.

Maks wyznaje Indze miłość. Kobieta jest szczęśliwa.

Patrycja ze zdziwieniem odkrywa, że Artur był już wcześniej dwukrotnie żonaty i nadal utrzymuje serdeczne stosunki z dawnymi partnerkami, z którymi łączą go także interesy.

Tymczasem Anka coraz lepiej czuje się na wsi. Po tym, jak zaangażowała się w obronę miejscowego lekarza, okoliczni mieszkańcy zaczęli okazywać jej szacunek.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze