Przyjaciółki 14 sezon, odcinek 167: Staś wyciągnie Pawła z depresji! Po śmierci Franka odbudują dom

2019-11-07 21:34 jkk
Przyjaciółki 14 sezon, odcinek 167: Anka (Magdalena Stużyńska), Paweł (Bartek Kasprzykowski), Staś (Antoni Borowski)
Autor: Polsat

W 167 odcinku serialu "Przyjaciółki" Paweł (Bartek Kasprzykowski) odżyje na myśl, że mógłby zbudować dom! Na pomysł ten wpadnie podczas wypadu ze Stasiem (Antoni Borowski) na pokaz rodzinnej działki potencjalnemu kupcowi. Wyjazd ojca z synem stanie się pełną wspomnień męską wyprawą! I dzięki Stasiowi Paweł na dobre wyjdzie z traumy po śmierci Franka (Kajetan Borowski)! Po raz pierwszy od śmierci Franka w życiu Strzeleckich w 167 serialu "Przyjaciółki" nastąpi przełom w życiu Strzeleckich!

"Przyjaciółki" 14 sezon odcinek 167 - czwartek, 7.11.2019, godz. 21.10 w Polsacie

Męską wyprawę w 167 odcinku serialu "Przyjaciółki" zainicjuje Anka (Magdalena Stużyńska). To ona wpadnie na pomysł, aby na prezentację działki kupcowi wysłać Pawła razem ze Stasiem.

Kiedy syn w 167 odcinku serialu "Przyjaciółki" wróci wcześniej ze szkoły, usłyszy od mamy: - O, bardzo dobrze, pojedziesz z tatą na działkę. Trzeba porozmawiać z kupcem, tata obiecał babci. Działkę po prababci, byliśmy tam kiedyś, ale byłeś malutki, możesz nie pamiętać....

Staś nie będzie szczęśliwy z takich planów w 167 odcinku serialu "Przyjaciółki". Bedzie negocjował, żeby tata pojechał sam, ale Anka wytłumaczy mu, że jest po szpitalu i nigdzie wyruszać sam nie powinien. Sytuację skomplikuje dodatkowo informacja, że działka znajduje się prawie 100 kilometrów od Warszawy... - Ile? Nie będziemy mieli o czym gadać! - orzeknie Staś.

Przyjaciółki, odcinek 167 - Zuza wyrzuci Janka z domu!

A jednak sprawy w 167 odcinku serialu "Przyjaciółki" przybiorą zupełnie niespodziewany obrót. Wprawdzie zacznie się od wpadek językowych Pawła, który zgodnie z przewidywaniem Stasia, zacznie pytać o szkołę, a "dna" sięgnie przy pytaniu: - Czy wszyscy dostali promocję?

Na miejscu okaże się jednak, że będą musieli zostać na noc, bo potencjalny kupiec przełoży spotkanie. Paweł zaproponuje synowi usprawiedliwienie z lekcji chemii i nocleg na działce. I to będzie przełom w 167 odcinku serialu "Przyjaciółki!

- Ale musimy tutaj spać? Nie mam pola! - zacznie narzekać Staś.

- Jak to nie masz pola? Tam masz pole, tam masz pole i tam masz pole - odpowie mu Paweł pokazując zielone łąki. - Nie przejmuj się, młody. Ja tu przyjeżdżałem na wakacje, każde wakacje i nigdy się nie nudziłem. Albo się w wojnę bawiliśmy, albo czereśnie kradliśmy, trawę kosą kosiłem - zacznie opowiadać swoje historie.

- Scyzorykiem? - dopyta młody Strzelecki tym razem popełniając swoją wpadkę językową.

- Scyzorykiem? Na jakim ty świecie żyjesz? Kosą! - pokaże Paweł ruch koszenia. - Biwakowaliśmy... O właśnie, zrobimy biwak! Ja mam jakieś koce w bagażniku, karimaty powinny być w stodole, no i tam zrobimy ognisko. Ziemniaki weźmiemy od gospodarza. Poznam cię z nim!

Przyjaciółki, odcinek 167 - Inga zostanie sama? Maks znajdzie sobie młodszą

W nocy, przy ognisku w 167 odcinku serialu "Przyjaciółki" panowie zaczną rozmawiać o gwiazdach, konstelacjach, mlecznej drodze... Nieznany dźwięk w lesie przestraszy Stasia, więc przytuli się do ojca.

Przyjaciółki, 14 sezon - Wiemy jak się zakończy!

Kiedy następnego dnia pojawi się w 167 odcinku serialu "Przyjaciółki" kupiec (Adam Krawczuk) zainteresowany zakupem działki i opowie o wycinaniu drzew, wyrównywaniu podwórka pod kostkę brukową, usłyszy od Pawła: - Wie pan co? Jest jeden problem - nie sprzedajemy! A Staś potwierdzi to samo zirytowanemu kontrahentowi!

Kiedy szczęśliwi ojciec i syn wrócą do domu już jako "my", a nie dwa oddzielne byty, ogłoszą Ance i Julce (Nicole Bogdanowicz) radosną decyzję.

- Ale po co nam ta działka?- zapyta Julka.

- Bo zbudujemy tam dom - ogłosi dumnie Paweł.

- Drzewa posadzimy, nawet konia tam będziemy mogli trzymać - Staś będzie mu wtórował.

- I będziemy jeździć, wszyscy, nawet ten twój Antek. Może się wnuków więcej posypie? - Paweł, który dopiero co próbował popełnić samobójstwo, będzie w świetnym humorze!

- Ale kto zbuduje? - zapyta Julka.

- My!

- Tato, jak ty nie odróżniasz jednego końca młotka od drugiego... - coraz bardziej wesoła Julka zgłosi ostatnie zastrzeżenie.

- Nauczę się córcia, nauczę się - tą odpowiedzią Paweł rozbroi wszystkich!

Anka będzie szczęśliwa, jak nigdy wcześniej i popłacze się ze wzruszenia! W 167 odcinku serialu "Przyjaciółki" przekonamy się, że za męską przyjaźnią ojca i syna idą męskie decyzje, a te potrafią odmienić na lepsze życie całej rodziny!

Czytaj także: Przyjaciółki, odcinek 167 - Patrycja przyłapie Wiktora na seksie z Kaliną!

Najnowsze