Przyjaciółki 14 sezon, odcinek 167: Maks znajdzie sobie młodszą? Inga nie urodzi mu dziecka

2019-10-31 14:36 jkk
Przyjaciółki 14 sezon, odc. 166: Maks (Mateusz Janicki), Inga (Małgorzata Socha)
Autor: Polsat Przyjaciółki 14 sezon, odc. 166: Maks (Mateusz Janicki), Inga (Małgorzata Socha)

W 167 odcinku serialu "Przyjaciółki" Inga (Małgorzata Socha) będzie przekonana, że jest już dla Maksa (Mateusz Janicki) za stara! Dlaczego? Bo on chce mieć własne dzieci, znajdzie więc sobie młodszą, aby mu je urodziła! Rozmowa z Patrycją (Joanna Liszowska) na temat cudu macierzyństwa i prawdziwej miłości może okazać się przełomowa... Czy Inga pozwoli Maksowi odejść, czy jednak postara się o kolejnego potomka? Obserwujmy od 167 odcinka serialu "Przyjaciółki".

"Przyjaciółki" 14 sezon odcinek 167 - czwartek, 7.11.2019, godz. 21.10 w Polsacie

W 167 odcinku serialu "Przyjaciółki" Inga będzie przekonana, że Maksa wybierze młodszą kobietę. Przyczyna? Otóż on dorósł do roli ojca, a ona nie chce znów być mamą...

Dywagacje na ten temat Inga przeprowadzi z Patrycją. 167 odcinku serialu "Przyjaciółki" Kochan pokaże jej drugą stronę medalu. Może warto zdecydować się na ponowne macierzyństwo, bo i dzieci to skarb, i Maks wydaje się dobrym facetem?

Inga w 167 odcinku serialu "Przyjaciółki" będzie jednak przekonana, że gra jest niewarta świeczki. czy faktycznie zgodzi się na to,  że Maks odejdzie do młodszej? A może po prostu znowu zaczyna myśleć o powrocie do taty Hani

- Maks jest znowu do wzięcia, tak? - upewni się Patrycja. 

- Ale nie dla mnie. Maks chce mieć dzieci. Ja już się na to nie piszę - od razu spróbuje uciąć temat Inga. 

- A, że swoje dzieci? Nie wystarczy mu Hania, Marysia? - Patrycja zada całkiem rozsądne pytania...

- Jak facet mówi o takich rzeczach to wiadomo, że chodzi mu o własne geny - ... ale Inga będzie wiedzieć lepiej. 

Kochan będzie jednak przekonywać Gruszewską w 167 odcinku serialu "Przyjaciółki", że Ingę ciągnie do Maksa, a i jemu na niej zależy... Co na Inga?: - Niech znajdzie sobie jakąś młodszą, chętną do prokreacji. 

- A ty byś nie chciała mieć w domu takiego jeszcze jednego niemowlaka? - Patrycja będzie drążyć temat.

- Jakoś już nie czuję tego bluesa...

Przekonywana przez "Przyjaciółkę"  w 167 odcinku serialu Inga nie da się przekonać, że dzieci to najważniejszy skarb w życiu i warto pomyśleć o kolejnym. Zdecydowanym "nie" zakończy tę rozmowę. 

Czy Inga będzie miała rację i Maksowi faktycznie zależy na posiadaniu biologicznego dziecka? Czy to może Patrycja będzie bliższa prawdy i Maksowi tak bardzo zależy mu na Indze, że wystarczy mu bycie ojcem jej córeczek? Przekonamy się oglądając "Przyjaciółki" od 167 odcinka. 

Czytaj także: Przyjaciółki - Wszyscy kochankowie Ingi

Najnowsze