Przyjaciółki 14 sezon, odcinek 161: Inga i Maks znów razem. Ślubu nie będzie, ale uratowała mu życie - WIDEO

2019-09-19 12:50 jkk
Przyjaciółki 14 sezon, odcinek 161. Inga (Małgorzata Socha), Maks (Mateusz Janicki)
Autor: Polsat Przyjaciółki 14 sezon, odcinek 161. Inga (Małgorzata Socha), Maks (Mateusz Janicki)

W 161 odcinku serialu "Przyjaciółki" dojdzie do bardzo szczerej rozmowy między Ingą (Małgorzata Socha) a Maksem (Mateusz Janicki). Możliwe jest, aby para po tym jak on zdecydował się na ślub z inną, wróciła do siebie? Tak, o ile do ceremonii nie dojdzie... W dodatku w 161 odcinku serialu "Przyjaciółki" to Inga przyjdzie przepraszać Maksa! Jak to możliwe? Zobaczcie scenę przedpremierową z Ingą i Maksem!

"Przyjaciółki" sezon 14 odcinek 161 - czwartek 19.09.2019, godz. 21.10

14 sezon serialu "Przyjaciółki" zaczął się od wielu szokujących wiadomości. Jedną z nich była informacja o ślubie Maksa z.. inną kobietą! Inga była w takim szoku, że nawet nie zdołała wydusić z siebie gratulacji i bezradnie patrzyła jak jej niedawny kochanek namiętnie całuję Agnieszkę (Izabela Kała)! Jeżeli chcesz dowiedzieć się więceJ na ten temat (CZYTAJ TUTAJ>>>)

W odcinku 161 będziemy świadkami spotkania pary już po tej uroczystości. Wprawdzie Inga będzie przez cały czas twierdziła i w ogóle jej na Maksie nie zależy, to w międzyczasie zdoła nieźle sponiewierać pannę młodą w najważniejszym dniu jej życia.

Z tego właśnie powodu w 161 odcinku "Przyjaciółek" zdobędzie się w końcu na odwagę i przyjdzie do gabinetu Maksa przeprosić go. Czy Maks przyjmie przeprosiny Ingi za zrujnowane życie?

- Przyszłam cię przeprosić za to co wydarzyło się na twoim ślubie - zacznie Inga od wejścia. - Ja nie zrobiłam tego specjalnie, naprawdę. Ja w ogóle nie jestem zazdrosna o Agnieszkę. O nikogo. Ja w ogóle bardzo się cieszę, że układasz sobie życie i wszystkiego najlepszego na nowej drodze.

Czy Zuza straci Janka dla innej? (CZYTAJ WIĘCEJ TUTAJ>>>)

Maks zaskoczy stremowaną Ingą spokojem i... uśmiechem! - Nie musisz się tłumaczyć. Nic się nie stało - odpowie.

- Myślę, że jednak twoja narzeczona jest innego zdania... - zacznie dyskutować Inga.

- Właściwie to uratowałaś mi życie. Im bliżej było do tego ślubu, tym bardziej czułem, że to nie to - wyzna jej Maks szczerze.

- To dlaczego nic nie powiedziałeś?!

- Agnieszka się napaliła, matka też, przygotowania ruszyły...

- I co, szkoda ci było wpłaconych zaliczek? - Inga jeszcze będzie próbowała być złośliwa.

- Dokładnie to - Maks w odpowiedzi szeroko się uśmiechnie.

I wtedy w 161 odcinku serialu "Przyjaciółki" zobaczymy prawdziwy wybuch emocji Ingi: - Wiesz co? Ty to jednak jesteś kawał fiuta.

- To prawda. ale teraz jestem wolny. Może się umówimy? - Maksowi uśmiech nie zejdzie z twarzy.

- Chyba sobie żartujesz...- rzuci Inga i wybiegnie z gabinetu lekarza.

Czyj ślub zobaczymy w finale 14 sezonu serialu "Przyjaciółki"?

Czy w 161 odcinku Inga zrozumie, że przez swój wcześniejszy brak zdecydowania - czy to jest związek, czy tylko seks - straciła fajnego faceta? A może raz na zawsze odwróci się od niego? Zobaczymy już 19 września w 161 odcinku serialu "Przyjaciółki".

Najnowsze