Gwiazda Przyjaciółek ciężko chora. Magdalena Stużyńska przyjęła ostatnie namaszczenie! Co się stanie z Anką w 16 sezonie serialu?

2020-07-02 7:43 jkk
Ciężko chora gwiazda Przyjaciółek! Co się stanie  z Anką w 16 sezonie serialu?
Autor: Polsat Ciężko chora gwiazda "Przyjaciółek"! Co się stanie z Anką w 16 sezonie serialu?

Gwiazda serialu "Przyjaciółki", Magdalena Stużyńska, przyjęła od księdza ostatnie namaszczanie! To wszystko prawdziwe życie, a nie serialowy scenariusz! Co będzie z Anką w 16 sezonie "Przyjaciółek" ? Okazuje się, że nie tylko bohaterka Stużyńskiej przeżywa wielkie dramaty - równie ją samą spotkało coś strasznego! Czy walka aktorki o życie będzie miała wpływ na dalsze losy Anki w 16 sezonie serialu "Przyjaciółkach"? Sprawdź, co już wiemy!

Przyjaciółki 16 sezon. Magdalena Stużyńska na granicy życia i śmierci! Co się stanie z Anką w nowym sezonie?

Magdalena Stużyńska, jedna z głównych bohaterek serialu "Przyjaciółki" przeżyła wielki dramat! Gwiazda była dosłownie na granicy życia i śmierci! Czy będzie w stanie pracować - ze znaną sobie werwą - na planie nowego sezonu?

Na szczęście nic nie zagraża postaci Anki w "Przyjaciółkach" bo - jak podaje "Świat seriali" - gwiazda przeszła bardzo ciężka grypę kilka lat temu. Jednak jest stan był krytyczny do tego stopnia, że rodzina wezwała do niej księdza!

Dla Stużyńskiej, grającej Ankę w serialu "Przyjaciółki", wiara katolicka jest bardzo istotna i do dziś twierdzi, że to właśnie boska łaska i modlitwa bliskich nieznajomych, dodały jej sił do walki z chorobą. 

- Dzięki nim doświadczyłam cudu. Dostali od Boga wielką łaskę, choć zesłał im też wiele cierpienia - mówi aktorka w wywiadzie dla magazynu "Dobry tydzień". Anka w "Przyjaciółkach" również często wznosi błagania do Boga, a los nie oszczędza jej, ani jej rodziny. Jak pamiętamy, na początku 14 sezonu serialu "Przyjaciółki" w katastrofie lotniczej zginął syn Anki, Franek a jej mąż, Paweł spróbował popełnić z tego powodu samobójstwo. Wygląda na to, że w życiu prywatnym los grającej ją aktorki, również nie oszczędzał.     

 

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Zaniepokojeni stanem zdrowia bliscy Stużyńskiej zdecydowali się na wezwanie księdza i udzielenie jej sakramentu namaszczenia chorych! Dopiero po tej wizycie zdrowie gwiazdy "Przyjaciółek" znacznie się polepszyło. - Kiedy go otrzymałam, wyniki radykalnie się poprawiły. Ale czy to był cud? Musiałaby ustalić specjalna komisja. Natomiast z pewnością sakrament przyniósł mi spokój ducha, oddalił lęk - wyznaje szczerze gwiazda. 

Co będzie dalej z Anką w "Przyjaciółkach"? Na razie nie dochodzą do fanów niepokojące wieści, aby życie lub zdrowie jednej z "Przyjaciółek" było zagrożone w 16 sezonie serialu. Pewne jest to, że gwiazda przeszła wielką metamorfozę i ledwo ją poznamy w 16 sezonie serialu! Czy także jej życie wejdzie na nową, lepszą ścieżkę, niż miało to miejsce w ostatnich dwóch sezonach? Przekonamy się zaraz po wakacjach 2020! 

Najnowsze