Gwiazda Przyjaciółek przeszła metamorfozę. Magdalena Stużyńska drastycznie zmieniła wygląd

2020-06-02 10:04 Ag
Gwiazda Przyjaciółek przeszła metamorfozę. Magdalena Stużyńska drastycznie zmieniła wygląd
Autor: Polsat Gwiazda Przyjaciółek przeszła metamorfozę. Magdalena Stużyńska drastycznie zmieniła wygląd

Magdalena Stużyńska, czyli Anka z serialu "Przyjaciółki" zdecydowała się na radykalną metamorfozę! Prace na planie 16 sezonu "Przyjaciółek" jeszcze nie ruszyły, ale już wiadomo, że Anka bardzo się zmieni w nowych odcinkach. Za przemianą tej bohaterki stoi oczywiście decyzja aktorki z "Przyjaciółek" o ścięciu włosów! Zobaczcie jak zmieniła wygląd Stużyńska i jaką Ankę będziemy oglądać w nowym sezonie "Przyjaciółek" od września.

Kiedy 16 sezon "Przyjaciółek" w Polsacie? Jak zmieni się Anka Strzelecka?

Anka z "Przyjaciółek" zmieni się nie do poznania w 16 sezonie! Jeszcze nie wiadomo jak dokładnie potoczą się losy Anki i Pawła (Bartek Kasprzykowski) i czy ich małżeństwo nie czeka przypadkiem kolejny kryzys, ale kobieta postanowi wprowadzić ogromne zmiany w swoim życiu i wyglądzie.

Magdalena Stużyńska na swoim Instagramie pochwaliła się efektami metamorfozy. Długa przerwa w pracy sprawiła, że gwiazda "Przyjaciółek" postawiła na ostre cięcie włosów. Wystarczyła jedna wizyta w znajomym salonie fryzjerskim, żeby po fryzura Stużyńskiej nabrała zupełnie innego wyrazu. Teraz aktorka ma dużo krótsze włosy w stylu modnego boba.

"Pierwsza wizyta u fryzjera po izolacji i od razu pojechałam konkretnie! To już zakrawa na metamorfozę😉Ładnych parę centymetrów mniej, ale moje włosy tego potrzebowały. Teraz są odżywione, bez odrostu i szczęśliwe!" - napisała aktorka.

Sprawdź też: Przyjaciółki 16 sezon. Zuza zostanie szefem banku i znajdzie prawdziwą miłość! Wróci dawna, silna Zuza

Koniec 15 sezonu Przyjaciółek - ZWIASTUN. Maks oświadczy się Indze. Nie powie mu o ciąży

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Ponieważ niedługo ruszają zdjęcia do 16 sezonu "Przyjaciółek", to na pewno serialowa Anka konsultowała swoją metamorfozę z produkcją. Zwykle aktorki muszą dostać zgodę na zmianę w wyglądzie, bo to przecież oznacza konieczność uwzględnienia tego w scenariuszu i ciągłości wątku danej postaci.

Nie przegap: Przyjaciółki 16 sezon. Inga i Maks się rozstaną przez Hanię? Nie powie mu o ciąży?

Za metamorfozą Anki w 16 sezonie "Przyjaciółek" mogą iść kolejne przełomowe zmiany w jej życiu. Ale o tym widzowie przekonają się dopiero w nowych odcinkach serialu od września 2020.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Super Raport 1 VI (goście: Bosak, Gardias)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze