Przyjaciółki 16 sezon. Inga i Maks się rozstaną przez Hanię? Nie powie mu o ciąży?

i

Autor: Polsat Przyjaciółki 16 sezon. Inga i Maks się rozstaną przez Hanię? Nie powie mu o ciąży?

Przyjaciółki 16 sezon. Inga i Maks się rozstaną przez Hanię? Nie powie mu o ciąży?

2020-05-21 20:41

"Przyjaciółki" już się kończą, ale wciąż nie wiadomo kiedy będzie 16 sezon! Koniec "Przyjaciółek" w 182 odcinku pozostawi widzów w niepewności co dalej z Ingą (Małgorzata Socha) i Maksem (Mateusz Janicki)! Czy w nowych odcinkach "Przyjaciółek" 16 sezonu Inga powie ukochanemu o ciąży i przyjmie jego oświadczyny? A może ze względu na córkę Hanię (Pola Figurska), która zakochała się w wybranki matki, zrezygnuje ze swojego szczęścia? Wszystko wyjaśni się jak tylko zaczną kręcić kolejną serię "Przyjaciółek". Na razie nie wiadomo kiedy...

Czy i kiedy 16 sezon "Przyjaciółek" w Polsacie?

Jaki będzie ciąg dalszy serialu "Przyjaciółki"? To już pewne, że 16 sezon "Przyjaciółek" powstanie, bo są gotowe scenariusze, a aktorki czekają tylko na decyzję kiedy wejdą na plan. Ze względu na epidemię koronawirusa strat zdjęć został przesunięty. Początkowo miały ruszyć w połowie kwietnia, ale teraz dokładny termin nie jest znany!

Patrz też: Przyjaciółki 16 sezon. Anita Sokołowska ujawnia kulisy nowych odcinków! Kiedy emisja?

Oświadczyny Maksa w 182 odcinku "Przyjaciółek" i brak jakiejkolwiek odpowiedzi Ingi pozostawiają wiele domysłów. Chwilę przed tym jak Maks poprosił ukochaną o rękę Inga zrobiła test ciążowy. Okazało się, że trzeci raz zostanie matką, że marzenie Maksa o dziecku się spełni. Tyle tylko, że to nie jest jej marzenie. Ona wcale nie chciała zajść w ciążę i mieć kolejnego dziecka. Zwłaszcza po tym jak odkryła, że Hania zakochała się w Maksie.

Koniec 15 sezonu Przyjaciółek - ZWIASTUN. Maks oświadczy się Indze. Nie powie mu o ciąży

Co będzie dalej z Ingą i Maksem w 16 sezonie "Przyjaciółek"? Możemy na razie tylko podejrzewać, że Inga jednak powie mu o ciąży. Nie byłaby tak perfidna, by zataić przed ukochanym tak ważną rzecz. Ale przyszłość ich związku na pewno stanie pod znakiem zapytania, ze względu na uczucia Hani. Przez długi czas Inga nie mogła się dogadać córką. Już myślała, że ją straciła na zawsze, więc teraz nie poświęci matczynej miłości dla szczęścia z mężczyzną. No chyba, że Hania się odkocha. A w przypadku nastolatki to bardzo możliwe.

Sprawdź też: Koniec Przyjaciółek. Śmierć Patrycji w ostatnim 182 odcinku? Umrze, bo zabiorą jej córkę? - ZWIASTUN

Wszystko wyjaśni się w 16 sezonie "Przyjaciółek", który już od września 2020 w Polsacie. Emisja kolejnego 183 odcinka "Przyjaciółek" nastąpi najpewniej w pierwszy czwartek miesiąca, czyli 3.09.2020.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Super Raport 20 V (goście: Winnicki, Sekielski, Sokołowski)
Najnowsze