Koniec Przyjaciółek. Śmierć Patrycji w ostatnim 182 odcinku? Umrze, bo zabiorą jej córkę? - ZWIASTUN

2020-05-20 15:17 jkk
Koniec Przyjaciółek. Śmierć Patrycji w ostatnim 182 odcinku? Umrze, bo zabiorą jej córkę? - ZWIASTUN
Autor: Polsat Koniec Przyjaciółek. Śmierć Patrycji w ostatnim 182 odcinku? Umrze, bo zabiorą jej córkę? - ZWIASTUN

Czy na koniec "Przyjaciółek" zobaczymy śmierć Patrycji (Joanna Liszowska) w 182 odcinku serialu? Być może umrze dlatego, że zabiorą jej córkę, a może zabiorą jej córkę, bo badania lekarskie wykażą, że może umrzeć... Wielką tragedię Patrycji, która przez cały 15 sezon serialu "Przyjaciółki" walczyła o Klarę, a ostatecznie przegra z bezwględnymi urzędnikami i swoją chorobą zobaczymy w ostatnim, 182 odcinku "Przyjaciółek". Teraz koniecznie zobacz ZWIASTUN!

Koniec "Przyjaciółek", odcinek 182 ostatni - czwartek, 21.05.2020, o godz. 21.10 w Polsacie

W 182, finałowym odcinku 15 sezonu serialu "Przyjaciółki" Maks zorganizuje dla Ingi przyjęcie niespodziankę. Jednak tylko na Patrycje będą czekać wszyscy zebrani. Nikt nie będzie się spodziewał, jaki dramat rozegra się za chwilę na ich oczach!

- Trochę się spóźniłam, ale tyle się wydarzyło... - zacnie mówić Patrycja i zdejmować płaszcz. Czy to będą ostatnie słowa Patrycji w "Przyjaciółkach"?

Patrcyja będzie chciała zapewne opowiedzieć wszystkim, co spotkało ją w ośrodku adopcyjnym. Bezwzględni urzędnicy nie przyznają jej Klary ze względu na jej stan zdrowia! 

Fakt, że Klara nie ma ojca opóźni jednak procedury. - To chyba będzie trochę bardziej skomplikowane... - ocenił zimnym tonem przewodniczący komisji (Jacek Sut) w 179 odcinku serialu "Przyjaciółki". Pracownica adopcyjna w tym samym czasie poprosiła Patrycję o dodatkową dokumentację medyczną. - Prosimy jednak o uzupełnienie dokumentacji - powiedziała, uspokająjąc na on czas Patrycję, że to już tylko formalności. -  Zaświadczenie, że nie była pani zarejestrowana w przychodni odwykowej oraz opinię lekarza, która by odpowiadała na te pytania... - wyliczy. 

Czytaj też: Koniec Przyjaciółek. Jasiek odbierze Zuzie dzieci. Jej mąż będzie zdolny do wszystkiego!

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

W finale sezunu "Przyjaciółek" Patrycja wszystkie badania dostarczy. Ale jak się okaże na swoją i dziecka zgubę, bo z tego powodu Klara straci dom! Ale być może to komisja adopcyjna będzie miała rację?

Urzędnicy podejmą decyzję na podstawie dokumentacji medycznej Patrycji, która, jak się okaże od lat choruje na nadciśnienie tętniczo - płucne! 

- To znaczy, że nie mogę być matką Klary? - zapyta z niedowierzaniem Patrycja pracownice adopycjną w 182 odcinku serialu "Przyjaciółki". - Tak uznała komisja...

- Tylko, że ja nią jestem...Niemalże od jej urodzenia!

- W świetle prawa nie...

- Ja ją kocham jak własną córkę... I adopcja to jest formalność!

- Nie, o tym decyduje sąd... Nasz ośrodek nie poprze pani wniosku adopcyjnego

- Ale przecież sama pani mówiła, że to są tylko procedury...

- Pani Patrycjo cierpi pani na przewlekłe schorzenie - nadciśnienie tętnicze- płucne...

- Tak, ale dobrze się czuję. Wszystko jest pod kontrolą. Biorę leki!

- Ponosi już pani trudy macierzyństwa, jest pani samotną matką, wdową, musi się sama pani utrzymywać... 

I tak dojdziemy do momentu, kiedy Patrycja zawita w drzwiach mieszkania Ingi i Maksa i na oczach wszystkich zebranych, ostatniej scenie 182 odcinka serialu "Przyjaciółki", zacznie wywracać oczami, straci czucie w rękach i w nogach i na naszych oczach nieprzytomna upadnie! Czy na koniec "Przyjaciółek będziemy świadkami końca życia Patrycji?

Super Raport 20 V (goście: Winnicki, Sekielski, Sokołowski)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze