Koniec Przyjaciółek. Jasiek odbierze Zuzie dzieci. Jej mąż będzie zdolny do wszystkiego!

2020-05-16 8:19 AHN
Na wojennej ścieżce. Przyjaciółki
Autor: Hubert Komerski Anita Sokołowska jako Zuza

Koniec 15 sezonu serialu „Przyjaciółki” okaże się dla Zuzy (Anita Sokołowska) wyjątkowo bolesny. Mąż Jasiek (Marek Bukowski) w walce o opiekę nad dziećmi posunie się do wszystkiego w ostatnim 182 odcinku "Przyjaciółek". Czy to początek wojny? Kiedy Janek zabierze Zuzie synów, kobieta straci dosłownie wszystko!

"Przyjaciółki" 15 sezon odcinek 182 ostatni - czwartek, 21.05.2020, o godz. 21.00 w Polsacie

Po uczuciu, którego kiedyś ich łączyło, nie ma już ani śladu, a rozwód zamienił się w prawdziwą wojnę. Zuza, próbując ułożyć sobie życie na nowo, wciąż musi się mierzyć z piętrzącymi się problemami. Prócz walki o utrzymanie restauracji, którą niedawno założyła, coraz bardziej daje jej się też we znaki rozwód z Jaśkiem (Marek Bukowski), z którym od dawna nie potrafił porozumieć się w sprawie wychowywania synów.

Patrz też: Koniec Przyjaciółek. Ciężko chora Patrycja będzie musiała oddać Klarę w ostatnim 182 odcinku

Zuza jednak nie podejrzewała, że Jasiek będzie odebrać jej dzieci. Były mąż niespodziewanie wywiezie je do Gdańska, informując ją, że zapewni synom dużo lepszą opiekę, niż ich matka, a rozmowa byłych małżonków przerodzi się w awanturę. Zrozpaczona Zuza poruszy niebo i ziemię, by odzyskać dzieci.

Sprawdź też: Koniec Przyjaciółek. Inga zostanie bez ani jednej przyjaciółki w ostatnim 182 odcinku