Przyjaciółki 16 sezon. Anita Sokołowska ujawnia kulisy nowych odcinków! Kiedy emisja?

2020-04-02 14:10 Ag
Przyjaciółki 16 sezon. Anita Sokołowska ujawnia kulisy nowych odcinków. Kiedy emisja?
Autor: Polsat Przyjaciółki 16 sezon. Anita Sokołowska ujawnia kulisy nowych odcinków. Kiedy emisja?

Czy i kiedy będzie 16 sezon serialu "Przyjaciółki"? Obecnie emitowany w telewizji Polsat 15 sezon "Przyjaciółek" zakończy się dopiero pod koniec maja 2020 roku, ale Anita Sokołowska już ujawnia kulisy nowych odcinków. Produkcja "Przyjaciółek" planuje wrócić na plan jeszcze w kwietniu. Czy tak się stanie? Przed epidemię koronawirusa początek zdjęć do 16 serii "Przyjaciółek" może zostać przesunięty. Ale to już pewne, że "Przyjaciółki" nie skończą się na 182 odcinku! Nastąpi ciąg dalszy...

Kiedy 16 sezon "Przyjaciółek" w Polsacie?

Koniec 15 sezonu "Przyjaciółek" będzie tak dramatyczny dla co najmniej dwóch głównych bohaterek, że widzowie na pewno będą się zastanawiać czy po emisji finałowego 182 odcinka będzie jeszcze następny. Uspokajamy wszystkich fanów "Przyjaciółek" - 16 sezon serialu jest już potwierdzony.

Anita Sokołowska, czyli Zuza z "Przyjaciółek" w ostatnim wywiadzie ujawniła, że prawdopodobnie jeszcze w kwietniu aktorzy i reszta ekipy wrócą na plan. Wszystko jednak zależy od tego jak się rozwinie do tego czasu epidemia koronawirusa i czy produkcja "Przyjaciółek" wyrazi zgodę na kręcenie kolejnych odcinków. Przy okazji gwiazda "Przyjaciółek" zdradziła, że 15 seria będzie tragicznym czasem dla Zuzy.

Patrz też: Przyjaciółki 15 sezon. Potworny koniec Zuzy! Utonie w długach, a Janek zabierze jej dzieci

Przyjaciółki, odcinek 175: Zuza i Janek do siebie wrócą? Prorocze słowa Stefy!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

- Mimo usilnych starań Zuza pójdzie na dno - straci pracę, rodzinę, odbiorą jej dzieci, utonie w długach. Tak się kończy ta seria, co dalej z moją bohaterką - wyjaśni się w kolejnym 16 sezonie "Przyjaciółek", którą zamierzamy kręcić od połowy kwietnia. Czy tak się stanie? Zobaczymy... - wyjaśniła aktorka z "Przyjaciółek" w magazynie "Świat Seriali".

Sprawdź też: Koniec Przyjaciółek. Patrycja umrze w dniu zaręczyn Ingi w ostatnim 182 odcinku?

Jedno jest pewne - w 16 sezonie "Przyjaciółek" Zuza będzie walczyć o swoje dzieci z Jankiem (Marek Bukowski). I stanie przed szansą wyjazdu służbowego do Wiednia, bo dostanie atrakcyjną ofertę pracy.

Najnowsze