Koniec Przyjaciółek. Maks oświadczy się Indze w ostatnim 182 odcinku! Nie powie mu o ciąży - ZWIASTUN

2020-05-21 22:06 jkk
Koniec Przyjaciółek. Maks oświadczy się Indze w ostatnim 182 odcinku! Nie powie mu o ciąży - ZWIASTUN
Autor: Polsat Koniec Przyjaciółek. Maks oświadczy się Indze w ostatnim 182 odcinku! Nie powie mu o ciąży - ZWIASTUN

W 182 odcinku "Przyjaciółek, na koniec 15 sezonu serialu, Maks oświadczy się Indze! I będą to najbardziej niespodziewane i najdziwniejsze oświadczy na świecie... W dodatku Inga nie powie ukochanemu, że jest w nim ciąży, a dowie tego właśnie w ten sam dzień! Czy Inga przyjmie oświadczyny Maksa na koniec "Przyjaciółek", czy uda jej się wykręcić się od odpowiedzi? Zobacz koniecznie ZWIASTUN finału "Przyjaciółek"!

"Przyjaciółki" 15 sezon odcinek 182 ostatni - czwartek, 21.05.2020, o godz. 21.00 w Polsacie

Tymczasem niczego nieświadomy Maks w 182 odcinku serialu "Przyjaciółki" będzie szykował dla ukochanej przyjecie-niespodziankę z okazji drugiej rocznicy ich pierwszej randki. Kiedy Zuza (Anita Sokołowska) i Anka (Magdalena Stużyńska)przybędą z jedzeniem na imprezę, Maks uprzedzi je po drzwiami: - Inga już jest, ma chandrę, popsuła nam plany....

Przyjęcie rocznicowe jednak odbędzie się w 182 odcinku serialu "Przyjaciółki". - Fajnego masz tego chłopaka - skomentuje piękne kwiaty i pamięć Maksa o rocznicy Anka. - Mam nadzieję, że nie tylko chłopaka. Nie będę czekać do deseru - zdecyduje Maks.

I z piękny pierścionkiem padnie przed Ingą na kolana Maks zada pytanie: - Czy zostaniesz moją żoną? Jednak Inga nie zrobi tego, co zwyczajowo widzimy w amerykańskich filmach... Zasmuci się, zamilknie i...ucieknie do łazienki! 

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

I tak Inga dowie się w 182 odcinku serialu "Przyjaciółki", sprawdzi test ciążowy, który kłamał nie będzie. Ukochana Maksa po raz trzeci jest w ciąży! To spełnienie marzeń Maksa o dziecku z Ingą - czy ona ten fakt przed nim ukryje?

Na koniec "Przyjaciółek" Inga moż nie zdążyć wypowiedzieć się w sprawie swoich zamiarów w sprawie śłubu. Najdziwniejsze zaręczyny na świcie przerwie Patrycja, która wpadnie spóźniona i wypowiedziawszy dwa zdania... padnie bez tchu na oczach wszystkich zebranych! Czy Patrycja umrze na koniec "Przyjaciółek", a Inga ucieknie od związku z Maksem, biorąc tajemnic e o ciąży ze sobą? Zobaczymy w 182 odcinkiu serialu "Pzryjaciółki! Wiele ujawnia tez ZWIASTUN - zobacz koniecznie!

Super Raport 20 V (goście: Winnicki, Sekielski, Sokołowski)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze