Przyjaciółki 14 sezon, odcinek 165: Samobójstwo Pawła! Zażyje zabójczą dawkę leków. Czy przeżyje?

2019-10-25 7:15 jkk
Przyjaciółki 14 sezon odc. 165. Paweł (Bartek Kasprzykowski)
Autor: Polsat Przyjaciółki 14 sezon odc. 165. Paweł (Bartek Kasprzykowski)

Kolejna śmierć w serialu "Przyjaciółki"? Czy Paweł (Bartek Kasprzykowski) zabije się w 165 odcinku "Przyjaciółek"? Straszna rozpacz po śmierci Franka (Kajtek Borowski) doprowadzą go na skraj obłędu! Złość, napady agresji, depresja - czy ten ból Paweł ugasi jedną garścią tabletek? Czy rodzina Strzeleckich udźwignie jeszcze jedną śmierć? Dramatyczną próbę samobójczą męża Anki (Magdalena Stużyńska) widzowie zobaczą w 165 odcinku serialu "Przyjaciółki"!

"Przyjaciółki" sezon 14 odcinek 165 - czwartek 17.10.2019, godz. 21.10

Odcinek 165 serialu "Przyjaciółki" będzie wyjątkowo dramatyczny! Wszyscy bohaterowie zostaną postawieni w sytuacjach skrajnych! Paweł nie zniesie dłużej cierpienia po śmierci syna - postanowi się zabić!

W finałowej scenie 165 odcinka "Przyjaciółek" będziemy świadkami jak Paweł podejmuje straszną decyzję i spróbuje zakończyć życie! Strzelecki podczas kilku minut dramatycznego milczenia, powoli zbierze pełną garść tabletek i zażyje je! Będzie chwila nadziei, kiedy Paweł zacznie się krztusić, ale niestety, zwalczy ten odruch... Czy ktokolwiek zdąży uratować męża i ojca rodziny Strzeleckich przed śmiercią?!

Zanim zobaczymy samobójstwo Pawła w 165 odcinku serialu "Przyjaciółki", wcześniej będziemy obserwować, jak Paweł pogrąża się w rozpaczy. Z terapii wyjdzie z hukiem, będzie atakował Ankę, obwiniał cały świat, stanie się też coraz bardziej agresywny wobec dzieci... Czy również dlatego Paweł podjął straszną decyzję o swojej śmierci, aby dać rodzinie spokój?!

Pod koniec 165 odcinka zobaczymy, jak Paweł uspokojony garścią tabletek zapadnie w spokojny letarg na fotelu, a na jego twarzy pojawi się nawet cień uśmiechu... Czy Anka przeżyje śmierć syna i męża? Czy ta rodzina jeszcze ma szansę podnieść się po tragicznej śmierci Franka? Będziemy obserwowali z zapartym tchem już od 165 odcinka serialu "Przyjaciółki".

Anka w finale 14 sezonu serialu "Przyjaciółki" znowu w ciąży! (CZYTAJ WIĘCEJ TUTAJ>>>)

Najnowsze