Przyjaciołki

22 sezon Przyjaciółek bez Zuzy?! Nic nie zapowiada powrotu Markiewicz

2023-07-28 11:46

W 22 sezonie "Przyjaciółek" Zuza (Anita Sokołowska) nie wróci do obsady na stałe?! Już w poprzedniej odsłonie miejsce Markiewicz obok Ingi (Małgorzata Socha), Patrycji (Joanna Liszowska) i Anki (Magdalena Stużyńska) zajęła Marta (Laura Breszka) i choć widzom bardzo nie spodobała się ta zmiana, to nic nie zwiastuje, aby miało się to zmienić! A to dlatego, że obecnie trwają zdjęcia do 22 sezonu "Przyjaciółek", ale na planie wciąż nie widać Zuzy w przeciwieństwie do trójki pozostałych przyjaciółek, a nawet jej następczyni! Czy Zuza podzieli los Dorotki (Agnieszka Sienkiewicz)? Koniecznie poznajcie szczegóły!

Zuza nie wróci w 22 sezonie "Przyjaciółek"? Nie widać Anity Sokołowskiej na planie

Na planie "Przyjaciółek" obecnie trwają zdjęcia do 22 sezonu, gdzie swoje sceny kręcą już Inga, Anka, Patrycja, a nawet Marta! Tyle tylko, że wciąż nie widać na nich Zuzy, której rolę mocno ograniczono już w poprzedniej odsłonie właśnie na rzecz nowej przyjaciółki! Przypomnijmy, że po przyjęciu posady dyrektora generalnego i wyjeździe do Berlina, Markiewicz sporadycznie pojawiała się na ekranie, co wcale nie spodobało się widzom. Tym bardziej, że ich ulubiona bohaterka pojawiła się jedynie na początku na ślubie Patrycji i Wiktora (Paweł Deląg), a także na sam koniec, gdy przyjechała na rozprawę Marty, a następnie zabrała przyjaciółki na wypad do domku w lesie. I niestety nic nie zwiastuje, aby w 22 sezonie "Przyjaciółek" została na dłużej!

Wiele wskazuje na to, że Zuza zniknie już na początku 22 sezonu "Przyjaciółek", gdy wyjdzie na jaw, która z tytułowych bohaterek jest w ciąży. A to dlatego, że na próżno szukać Anity Sokołowskiej na planie, gdzie właśnie powstają zdjęcia do kolejnego sezonu. Tym bardziej, że znane są już losy pozostałych przyjaciółek, a o Markiewicz nie ma ani słowa! Wiadomym jest, że w 22 sezonie "Przyjaciółek" Inga przejdzie przemianę i skupi się na rodzinie i pracy, gdzie również pojawią się problemy i konieczna będzie interwencja Wiktora! Anka i Paweł (Bartłomiej Kasprzykowski) zajmą się opieką nad wnukiem Oliwierem, zaś u Patrycji i Jeleńskiego wybuchnie kryzys, spowodowany bulimią Kochan. Pewnym jest również, że Marta odzyska ukochanego Bruna, ale wciąż nie wiadomo, co stanie się z Zuzą!

Czyżby produkcja nie wzięła sobie do serca uwag widzów i w 22 sezonie "Przyjaciółek" miało być również zabraknąć Markiewicz? Szczególnie, że fani już po pierwszych odcinkach poprzedniego sezonu sygnalizowali, że nie podoba im się zastąpienie Zuzy przez Martę i chcą powrotu ich ulubionej bohaterki. Co prawda, ich prośby zostały wysłuchane, gdyż Markiewicz pojawiła się w końcówce sezonu, ale dla widzów to wciąż było za mało! Czy w 22 sezonie "Przyjaciółek" dalej nie będzie Zuzy? Czy Markiewicz podzieli los Dorotki, która wyleciała za ukochanym Sławkiem (Kacper Kuszewski) aż na Zanzibar i została już tam na zawsze? Tego dowiemy się już niebawem!

Przyjaciółki. Tak powstaje 22 sezon serialu
Najnowsze