Przyjaciołki

Przyjaciółki 22 sezon. Marta odzyska Bruna! Dramatyczny bój ze szczęśliwym finałem - ZDJĘCIE

2023-07-14 14:17

W 22 sezonie "Przyjaciółek" koszmar Marty (Laura Breszka) wreszcie się skończy! Architektka długo nie mogła pogodzić się z wyrokiem sądu, który zadecydował, że Bruno pozostanie przy swoim właścicielu, mimo tego, że mężczyzna wcale o niego nie dbał. Anka (Magdalena Stużyńska) i Marta, wspierane przez Ingę (Małgorzata Socha), Patrycję (Joanna Liszowska), a nawet Zuzę (Anita Sokołowska), która specjalnie na rozprawę przyjechał z Berlina przegrały sądowy bój, ale w 22 sezonie "Przyjaciółek" ta sprawa będzie miała szczęśliwy finał! A to dlatego, że Marta odzyska ukochanego psa! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

Bruno wróci do Marty w 22 sezonie "Przyjaciółek"! Wygra walkę o ukochanego psa

Dramat Marty skończy się w 22 sezonie "Przyjaciółek", gdyż ostatecznie to z nią będzie Bruno! Przypomnijmy, że w finale sezonu architektka, reprezentowana przez Strzelecką, stoczyła dramatyczny bój o ukochanego psa, którego ukradła właścicielowi, gdy zostawił go przywiązanego na zimie przed blokiem. Marta otoczyła Bruno szczególną opieką i miłością, dzięki czemu u jej boku zwierzak odżył. Niestety, pewnego dnia pies uciekł i odnalazł się dopiero w schronisku, skąd odebrał go jego prawdziwy właściciel. Wówczas architektka wytoczyła mu sprawę i powołała na świadków Ingę i Borysa (Piotr Stramowski), ale niestety przegrała proces i Bruno został przy swoim właścicielu! Ale nie na długo, gdyż w 22 sezonie "Przyjaciółek" znów będzie z Martą!

W 22 sezonie "Przyjaciółek" Marta odzyska Bruna, co oficjalnie zdradziła sama produkcja na swoim Instagramie. Na relacji "Przyjaciółek" pojawiło się zdjęcie z planu, na którym widać Martę w towarzystwie czworonożnego przyjaciela, z którym w 22 sezonie architektka już nie będzie się rozstawać. A to dlatego, że panicznie będzie się bać, że znów może go stracić, w związku z czym nie spuści go już z oczu ani na chwilę i będzie z nim przychodzić nawet do pracy, o czym świadczy popis pod ich wspólną fotografią!

- Kolejny dzień w biurze - skomentowała produkcja "Przyjaciółek".

W jaki sposób Bruno powróci do Marty w 22 sezonie "Przyjaciółek"?! Póki co pozostaje to pilnie strzeżoną tajemnicą uwielbianego serialu Polsatu, ale wiele wskazuje na to, że swój udział w tym będzie miał Borys. Przypomnijmy, że w finale sezonu kolega z pracy Marty natknął się na swojego sąsiada, którego przeprosił za to, że zeznawał przeciwko niemu w sądzie. Borys wcisnął mężczyźnie miłosną bajeczkę, którą właściciel psa szybko kupił, a architekt postanowił pójść za ciosem i zaproponował piwo na zgodę. I w czasie, gdy on poszedł do sklepu, to kolega Marty został z psem sam na sam i zapewnił go, że już wszystko będzie dobrze. Zatem czy tym razem to Borys zabierze Bruna od jego właściciela i w 22 sezonie "Przyjaciółek" odda go w ręce Marty? Tym bardziej, że sam był świadkiem jak koleżanka mocno przeżywa utratę ukochanego czworonoga! Dlatego bardzo możliwe jest to, że właśnie taki scenariusz się sprawdzi!

Koniec 21 sezonu Przyjaciółek. Paweł dowie się o zdradzie Anki. Marta znajdzie test ciążowy!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze