Pierwsza miłość

Pierwsza miłość, odcinek 3480: Sandra odegra przed Arturem i Dorotą niezłą scenę. Nie pozwoli Kulczyckiemu zakończyć ich romansu - WIDEO

2022-10-17 14:53

W 3480 odcinku serialu "Pierwsza miłość" Sandra (Kamilla Baar) zacznie prześladować Artura (Łukasz Płoszajski) na tyle skutecznie, że Kulczycki pożałuje ich romansu. Przebiegła kochanka Artura zaczai się nawet na niego i Dorotę przed domem. Z pozoru miła pogawędka o Tosi będzie miała jednak ukryty podtekst. A Kulczycki w 3480 odcinku "Pierwszej miłości" przekona się, jak to jest mieć wroga w Sandrze. Odegra przed nim i jego partnerką niezłą scenę, żeby pokazać, że nigdy nie pozwoli mu odejść, nie zgodzi się na to, żeby ją ignorował. Dorota domyśli się co łączy Artura i Sandrę? Zobacz ZWIASTUN "Pierwszej miłości" i ZDJĘCIA z 3480 odcinka.

"Pierwsza miłość" odcinek 3480 - czwartek, 20.10.2022, o godz. 18 w Polsacie

Romans Artura z Sandrą w 3480 odcinku "Pierwszej miłości" stanie się dla niego dość niewygodny. Zwłaszcza, że z Dorotą będzie mu się układało coraz lepiej. Od narodzin Tosi stanowią rodzinę i teraz nastąpi wreszcie moment, w którym znów zbliżą się do siebie. Kulczyckiego rozkojarzą jednak wiadomości od Sandry, która zacznie naciskać na kolejne spotkania. On z kolei nie odważy się przyznać Dorocie, że ma kochankę.

W domu w 3479 odcinku "Pierwszej miłości" będzie bowiem czekała na niego specjalna niespodzianka. Dorota i Stasia (Maja Oświecińska) przygotują coś wyjątkowego, żeby uczcić ważną chwilę w ich rodzinie, więc Kulczycki nie będzie mógł ich zawieść. Ale zawzięta Sandra nie odpuści Arturowi ani na chwilę. Jeden telefon od kochanki uświadomi Kulczyckiemu w jak poważne wpakował się tarapaty. - Dlaczego mnie unikasz? - zapyta z wyrzutem Kubicka. - Nie unikam. Miałem dzwonić...

- Kiedy?

- Jak najszybciej... - okłamie ją Artur, który w 3480 odcinku "Pierwszej miłości" straci ochotę na ciągnięcie dalej tego romansu. Wreszcie Sandra uzna, że nadeszła pora na bardziej zdecydowanie działanie. Zaczai się na Artura i Dorotę przed ich domem i zacznie wypytywać o Tosię, którą uratowała przed śmiercią na śmietniku. Przy okazji udowodni Kulczyckiemu, że lepiej z nią nie zadzierać. Nie pogodzi się z tym, że Artur ją ignoruje. Nie ustąpi dopóki nie dowie się dlaczego właśnie tak z nią postępuje.

- Tutaj, niedaleko nas, otworzyli punkt naprawy telefonów. Tak mówię tylko na wszelki wypadek, jakbyście mieli jakiś problem z telefonem, na przykład nie odbierałby SMS-ów, nie łączył połączeń... - powie do Artura i Doroty w 3480 odcinku "Pierwszej miłości", żeby Kulczycki wiedział, że od niej telefony musi odbierać. Czy Sandra zdradzi Dorocie, że ma romans z Arturem? Nic z tych rzeczy, ale zacznie swoją grę, żeby przywołać kochanka do porządku.

Pierwsza miłość ZWIASTUN. Artur szantażowany! Sandra nie odpuści. Trauma Marty po porwaniu nie minie
Najnowsze