Pierwsza miłość, odcinek 3182: Wyrok w sprawie Julki. Marysia zdecyduje się na desperacki krok!

i

Autor: ATM Grupa Pierwsza miłość, odcinek 3182: Wyrok w sprawie Julki. Marysia zdecyduje się na desperacki krok!

Pierwsza miłość, odcinek 3182: Wyrok w sprawie Julki. Marysia zdecyduje się na desperacki krok!

2021-02-18 14:55

W 3182 odcinku "Pierwsza miłość" Julka (Łucja Kawczak) stanie przed sądem! Marysia (Aneta Zając) po wyjściu z psychiatryka będzie musiała walczyć o dziecko, którego prawnym opiekunem jest Edward (Marek Siudym)! Proces o prawa do Julki wykończy dziewczynkę i będzie musiała zeznawać w obecności psychologa. Wkrótce Marysia z "Pierwszej miłości" weźmie sprawy w swoje ręce i zdecyduje się na desperacki krok! Tego nikt się nie spodziewa.

"Pierwsza miłość" odcinek 3181 - czwartek, 25.02.2021, o godz. 18 w Polsacie

W 3182 odcinku "Pierwsza miłość" Julka stanie przed sądem, który zadecyduje czy dzieckiem ma się opiekować Marysia czy Edward. Sprawa jest o tyle skomplikowana, że Domańska przebywała w psychiatryku, gdzie wysłał ją właśnie ojciec. Zaplanował całą akcję aresztowania, a potem uznania Marysię za niepoczytalną. Przez to kobieta spędziła trochę czasu w zakładzie zamkniętym, gdzie faszerowano ją lekami i zamykano w izolatce! To wszystko nie stawia jej w roli idealnej matki.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1570: Marysia pozna tajemnicę Jaszewskich! Niewierny mąż i syn Dawid zrobili z Olgi wariatkę - WIDEO

Pierwsza miłość ZWIASTUN. Marysia po wypadku trafi do psychiatryka. To dopiero początek koszmaru Domańskiej

Julka z "Pierwszej miłości" wolałaby wrócić do mamy, ale trudno powiedzieć jak sąd zareaguje na historię Domańskiej. Całe przesłuchanie dziecka odbędzie się z udziałem psychologa, a Marysia i Michał (Wojciech Błach) będą obserwować dziewczynę zza weneckiego lustra. Wkrótce Marysia z serialu "Pierwsza miłość" wpadnie na desperacki pomysł. W opozycji do wszystkiego, postanowi porwać córkę! Pomoże jej w tym siostra bliźniaczka Dominika (Aneta Zając), która przebrana za zakonnicę zabierze dziewczynkę ze szkoły.  

Przeczytaj: M jak miłość. Psychol Dawid pokaże Basi zdjęcie swojej pierwszej ofiary! To co zrobił dziewczynie mrozi krew w żyłach - WIDEO

Niebawem w "Pierwszej miłości" Marysia ucieknie z dzieckiem do Czech i będzie koczowała na kempingu. Niestety tam odnajdzie je Edward, który wparuje na teren z bandytami i bronią. Julka nie wytrzyma psychicznie i zacznie grozić samobójstwem! Sytuacja zrobi się skrajnie poważna, bo dziewczynka nie będzie chciała wracać pod opiekę dziadka. W końcu okaże się, że Edward wycofuje się z akcji, a życie Julki w miarę możliwości wróci do normalności. 

Najnowsze