Na Wspólnej, odcinek 3450: Paweł wrobiony w napad na kantor i zabójstwo ochroniarza! Śledczy podstępem wpakuje go do więzienia – ZDJĘCIA

i

Autor: X-news Na Wspólnej, odcinek 3450: Paweł wrobiony w napad na kantor i zabójstwo ochroniarza! Śledczy podstępem wpakuje go do więzienia – ZDJĘCIA

Na Wspólnej, odcinek 3450: Paweł wrobiony w napad na kantor i zabójstwo ochroniarza! Śledczy podstępem wpakuje go do więzienia – ZDJĘCIA

2022-06-29 13:02

W 3450 odcinku „Na Wspólnej” Paweł (Grzegorz Kwiecień) zostanie wrobiony w napad na kantor i zabójstwo ochroniarza! Policjanci wezmą go za jednego z dwóch zamaskowanych bandytów, którzy zaatakowali pracownicę (Katarzyna Małyszko) i postrzelili ochroniarza, który zdaniem śledczego (Andrzej Franczyk) umrze w szpitalu, co wcale nie będzie prawdą! Jednak prokurator za wszelką cenę będzie chciał wpakować Wójcika do więzienia, dlatego w 3450 odcinku „Na Wspólnej” wmówi Pawłowi, że będzie odpowiadał również i za zabójstwo, po czym tak zmanipuluje pracownicą kantoru, że ona również wskaże Wójcika jako sprawcę!

"Na Wspólnej" odcinek 3450 - czwartek, 30.06.2022, o godz. 20.15 w TVN

W 3450 odcinku „Na Wspólnej” Paweł spotka się ze śledczym, który będzie przekonany, że to właśnie on jest jednym ze sprawców napadu na kantor i postrzelenia ochroniarza! Oczywiście, Wójcik nie będzie miał z tą sprawą nic wspólnego, jednak policjanci przyłapią go niedaleko miejsca zdarzenia, gdy w ciemnym dresie będzie biegł do sklepu, aby spełnić zachciankę ciężarnej Beatki (Katarzyna Ptasińska)! Tłumaczenia Wójcika na nic się nie zdadzą, gdyż funkcjonariusze porażą go paralizatorem, po czym wpakują do radiowozu i odwiozą do aresztu! Dopiero w 3450 odcinku „Na Wspólnej” nastąpi przesłuchanie Pawła, a śledczy zrobi wszystko, aby wpakować go do więzienia na długie lata!

Patrz też: Aktorzy pożegnali Na Wspólnej! Co dalej z emisją kultowego serialu TVN?

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ jak śledczy wrabia Pawła w 3450 odcinku „Na Wspólnej” >>>

W 3450 odcinku „Na Wspólnej” śledczy nie uwierzy w ani jedno słowo Pawła i zmusi go, aby się przyznał. Oczywiście, Wójcik twardo będzie twierdził, że jest niewinny, ale prokurator będzie wiedział swoje, powołując się na kryminalną przeszłość ukochanego Beatki.  

- Okej, od początku. Gdzie jest wspólnik? Gdzie są pieniądze? Gdzie jest broń, z której strzelałeś do ochraniarza? – naskoczy na Pawła.

- Nie no, błagam, ile jeszcze będziemy to wałkować? Mówię panu, że ja ni nie zrobiłem. Nie jestem bandytą – wyjaśni Wójcik.

- Pewnie, a ja słyszałem, że jesteś, a nawet byleś, ale wtedy miałeś na imię Kazik Pogorzelski i całkiem fajnie sobie żyłeś. Nawalałeś się, a teraz jesteś grzeczny. A tak faktycznie nie jesteś. Obrobiłeś kantor...  – przypomni mu.

- Jak tłumaczę, że złapaliście niewłaściwego człowieka, to co ja mam jeszcze zrobić? – przyzna ze łzami w oczach.

Słowa Pawła w 3450 odcinku „Na Wspólnej” aż wyprowadzą śledczego z równowagi! Mężczyzna zrozumie, że Wójcik sam się nie przyzna, dlatego posunie się do ostateczności, aby w ten sposób go złamać! Śledczy wmówi mu, że ochroniarz, do którego strzelał jeden z bandytów nie żyje, w związku z czym w grę wchodzi nie tylko sam napad, ale i zabójstwo, z którego tak łatwo się już nie wywinie!

- Mówić prawdę, odsiedzieć trochę, współpracować, wyjść przed czasem, żyć jak człowiek z żoną, dzieckiem albo kiblować na napad rabunkowy i zabójstwo, nie przesłyszałeś się. Te ochroniarz, do którego strzelałeś nie żyje masz człowieka na sumieniu. Jeżeli ta kobieta z kantoru cię wskaże, to siedzisz w gównie po uszy i w gównie zostaniesz – zagrozi mu śledczy.

Zobacz także: Na Wspólnej, odcinek 3453: Elżbieta i Igor stracą córkę! Zaniedbana Julka zniknie z domu w środku nocy – ZDJĘCIA

Chwilę później w 3450 odcinku „Na Wspólnej” śledczy spotka się z pracownicą kantoru i poprosi ją, aby wskazała mężczyznę, który ją zaatakował. Oczywiście, wśród podejrzanych będzie Paweł i to jego kobieta wskaże jako pierwszego, ale wyraźnie zaznaczy, że nie jest pewna czy to on, gdyż Wójcik będzie miał jedynie podobną sylwetkę do bandyty! Jednak śledczy tak zacznie nią manipulować i grać na jej uczuciach, że osiągnie zakładany cel i kobieta potwierdzi, że to Paweł ją zaatakował!

- Wydaje mi się, że to ten. Jest podobny – wskaże na Pawła.

- To on? – dopyta śledczy.

- No nie wiem, podobna sylwetka – wyjaśni pracownica kantoru.

- To on, prawda? Człowiek, który panią zaatakował? – zacznie nią manipulować.

- Chyba tak, nie wiem – uzna.

- Ja wiem, pani przeżyła straszne chwile. On za to odpowie, czyli potwierdzone. Pani go rozpoznała – kontynuuje śledczy, przez co uzyska potwierdzenie kobiety!

Jednak w finale 3450 odcinka „Na Wspólnej” dojdzie do nieoczekiwanego zwrotu akcji! Emil (Piotr Ligienza), brat Pawła i jego adwokat, odbierze telefon ze szpitala, z którego dowie się, że ochroniarz wcale nie umarł tylko żyje i ma się dobrze! Wówczas Larson zrozumie, że śledczy faktycznie próbuje wrobić Wójcika i zmusić go do czegoś, czego nie zrobił! Emil obieca Beatce, że tak tego nie zostawi i zrobi wszystko, aby wyciągnąć Pawła z tej fatalnej pomyłki!

- Dzwonili ze szpitala. Ten postrzelony ochroniarz żyje! Cały czas by stabilny. Śledczy skłamał. Od razu mi coś nie pasowało. Typ kombinuje jak może. Sprzedał Pawłowi tę bzdurę, aby ten się złamał i przyznał – wyzna Emil.

Spójrz również: Na Wspólnej, odcinek 3452: Dramatyczny finał starcia Hebla z Niuńkiem! Ryszard tego nie wytrzyma – ZDJĘCIA

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze