Aktorzy pożegnali Na Wspólnej! Co dalej z emisją kultowego serialu TVN?

i

Autor: Instagram Aktorzy pożegnali Na Wspólnej! Co dalej z emisją kultowego serialu TVN?

Aktorzy pożegnali Na Wspólnej! Co dalej z emisją kultowego serialu TVN?

2022-06-29 12:03

Zuzanna i Bartek Kaszubowie, czyli Mania i Ignacy ogłosili koniec „Na Wspólnej” na oficjalnym profilu serialu na Instagramie! Młodzi aktorzy pożegnali się z planem kultowej produkcji TVN i ucieszyli się, że mają już wolne. Czyżby „Na Wspólnej” poszło śladem swojej konkurencji i również zdecydowało się na przerwanie emisji w czasie przerwy wakacyjnej, tak jak od lat czynią to wielkie hity TVP 2, czyli: „M jak miłość”, „Barw szczęścia” i „Na dobre i na złe”? Czy będą nowe odcinki „Na Wspólnej” w wakacje 2022? Sprawdźcie, co już wiemy!

Aktorzy ogłosili koniec „Na Wspólnej”! Co z nowymi odcinkami w wakacje 2022?

„Na Wspólnej” od lat wyróżniało się na tle innych produkcji TV2, czyli „M jak miłość”, „Barw szczęścia” i „Na dobre i na złe” tym, że leciało nieprzerwanie przez całe wakacje! Podczas, gdy kultowe seriale Telewizji Polskiej kończyły się w połowie czerwca, a z czasem nawet i wcześnie, bo już na samym początku, a niekiedy w ostatnich dniach maja i wracały dopiero pod koniec sierpnia lub na początku września, tak „Na Wspólnej” nie przerywało swojej emisji i fani mogli ogląda nowe odcinki także w czasie przerwy wakacyjnej! Kultowy serial TVN zdecydowanie wyróżniał się tym na tle konkurencji, jednak teraz pojawił się powinien niepokój co do emisji nowych odcinków. Wszystko za sprawą nagrania wideo, w którym młodzi aktorzy pożegnali się z planem „Na Wspólnej”!

Patrz też: Na Wspólnej, odcinek 3453: Elżbieta i Igor stracą córkę! Zaniedbana Julka zniknie z domu w środku nocy – ZDJĘCIA

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ pożegnanie aktorów z planem "Na Wspólnej" >>>

„Na Wspólnej” opublikowało na swoim Instagramie wideo, na którym widzimy serialową Manię, czyli córkę Żanety (Anna Guzik) i Wojtka (Wojciech Błach), a także Ignacego, syna Michała (Robert Kudelski) i zmarłej Kingi (Ilona Wrońska). Młodzi aktorzy prywatnie są rodzeństwem i to właśnie ich dwójka w imieniu całej ekipy pożegnała się z planem „Na Wspólnej”, wywołując spory niepokój, zwłaszcza słowami Zuzy Kaszuby! Na szczęście, po chwili jej brat Bartek wyprowadza wszystkich z błędu i zapewnia, że „Na Wspólnej” nie zniknie, także w czasie wakacji!

- Właśnie skończyliśmy nasz ostatni dzień nagraniowy przed wakacjami i mamy już wolne, ale… w wakacje Na Wspólnej też będzie transmitowane, więc zapraszamy was do oglądania – tłumaczą Zuzia i Bartek Kaszubowie.

- Dziś był dla nas ostatni dzień nagraniowy i zaczynamy wakacje 😍 Ale Wam przypominamy, że serial jest emitowany bez przerwy 📺 Pozdrawiają Was Mania i Ignacy 😜🎬🎥 Wakacje z @nawspolnej_tvn 😍 - dodaje produkcja "Na Wspólnej". 

Zatem uspokajamy wszystkich fanów „Na Wspólnej”! Uwielbiany serial TVN ciągle będzie gościł w domach widzów, także w czasie przerwy wakacyjnej, nieprzerwanie od poniedziałku do czwartku o godzinie 20.15! „Na Wspólnej” nie zniknie z anteny, a aktorzy nie żegnają się z planem na zawsze tylko na czas wakacji, po których wrócą i znów zaczną nagrywać dla widzów nowe odcinki! A będzie się w nich działo!

Zobacz także: Na Wspólnej, odcinek 3452: Dramatyczny finał starcia Hebla z Niuńkiem! Ryszard tego nie wytrzyma – ZDJĘCIA

W nowych odcinkach „Na Wspólnej” Elżbieta (Paulina Chapko) przekona się jak dramatyczne okażą się konsekwencje przyjęcia łapówki od Borysa Orłowa (Oleg Sawkin), przez które zniknie Julka (Maja Oświecińska)! Oprócz tego, w końcu dojdzie do tragicznego starcia Hebla (Tadeusz Huk) z odwiecznym rywalem Niuńkiem (Joachim Lamża), które zakończy się w szpitalu. Co więcej, swój ciąg dalszy będzie miała sprawa Marysi (Zuzanna Wieleba), którą Justyna (Magdalena Kasprzak) na siłę wepchnęła do konkursu piękności! Siostrzyczka Darka (Michał Mikołajczak) padnie ofiarą zboczeńca i już nikt nie będzie mógł jej pomóc! Zatem produkcja „Na Wspólnej” zadbała o to, aby dostarczyć widzom sporą dawkę emocji w czasie przerwy wakacyjnej!  

Spójrz również: Na Wspólnej, odcinek 3449: Marysia padnie ofiarą zboczeńca! Macocha Darka doprowadzi do tragedii, a Żbik nie będzie mógł nic zrobić – ZWIASTUN

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze