Na Wspólnej, odcinek 3257: Jaruś da się przekupić ojcu pijakowi! Tylko Hanusia zostanie z Bergami

i

Autor: x-news Na Wspólnej, odcinek 3257: Jaruś da się przekupić ojcu pijakowi! Tylko Hanusia zostanie z Bergami

Na Wspólnej, odcinek 3257: Jaruś da się przekupić ojcu pijakowi! Tylko Hanusia zostanie z Bergami

W 3257 odcinku "Na Wspólnej" Elizie (Katarzyna Chorzępa) i Jarkowi (Wojciech Rotowski) "pękną serca". Janusz Zawada (Wojciech Kałużyński), biologiczny ojciec Jarusia (Jan Leśniewski) zdoła przekupić swojego syna i w ten właśnie prosty sposób odbierze go rodzinie! Chłopiec będzie tak mocno spragniony bliskiego kontaktu z prawdziwym tatą, że weźmie byle co, żeby tylko być blisko pijaka. A Eliza i Jarek będą zmuszeni w 3257 odcinku "Na Wspólnej" połykać łzy i pocieszać porzuconą przez brata Hanusię (Pola Żak)...

"Na Wspólnej" odcinek 3257 - czwartek, 15.07.2021, o godz. 20.15 w TVN

Janusz Zawada, biologiczny ojciec Jarusia w 3257 odcinku "Na Wspólnej" wykorzysta swój pobyt w szpitalu, aby zbliżyć się do swojego syna, którego nie chciał dotąd znać. Pijak trafi tam z powodu cukrzycowej zapaści, ale wcale nie będzie miał zamiaru wychodzić - na "łożu boleści" drań będzie budził większe współczucie!   

Oczywiście, Jarusiowi w 3257 odcinku "Na Wspólnej" nie będzie trzeba wiele - chłopiec marzył o własnym ojcu całe życie i właśnie los mu go zesłał. W dodatku tatuś taki biedny i chory w szpitalu - Jarusiowi naturalnie zmięknie serce i zapomni o całym świecie. 

Czytaj też: Na Wspólnej, odcinek 3247: Michał dowie się od tajemniczej Klaudii jak Kinga cierpiała przed śmiercią! Psychol patrzył jak się męczyła

Na Wspólnej. Kasia i Darek będą mieli dziecko?! Tym razem naprawdę im się uda
Na Wspólnej, odc. 3238: Eliza (Katarzyna Chorzępa), Jarek (Wojciech Rotowski), Hanusia (Pola Żak), Jaruś (Jan Leśniewski)

i

Autor: x-news

Eliza i Jarek w 3257 odcinku "Na Wspólnej" będą się zamartwiać, w jaki sposób przekonać Hanusię, że zostanie z nimi na zawsze. Dziewczynka od pewnego czasu nie śpi po nocach, moczy łózko i drży ze strachu, że zaraz ktoś obcy przyjdzie i ją zabierze.

Sytuacja z wyrokiem sądu w "Na Wspólnej", który w 3251 odcinku serialu nakazał oddać Jarusia biologicznemu ojcu, tylko pogorszy sprawę. Kiedy w 3257 odcinku serialu brat Hanusi pobiegnie tulić "tatusia" w szpitalu, sytuacja pogorszy się. A Eliza i Jarek będą mogli tylko bezradnie patrzeć na to, co się dzieje.    

Kiedy Jaruś odwiedzi Janusza w szpitalu w 3257 odcinku "Na Wspólnej", dostanie pierwszy w życiu prezent od ojca. I chłopak będzie zachwycony! Jarek z trudem będzie obserwował tę sytuacje i obieca sobie, że Hanusi nigdy coś takiego nie spotka... Ale czy zdoła znaleźć sposób, jak jednak nie dopuścić do rozdzielenia brata i siostry? 

Zobacz koniecznie: Tak mieszka Budzyński z M jak miłość. Krystian Wieczorek ma elegancką willę z bajecznym ogrodem nad Zegrzem - ZDJĘCIA

Na Wspólnej, odc. 3238: Eliza (Katarzyna Chorzępa), Jarek (Wojciech Rotowski), Janusz Zawada (Wojciech Kałużyński)

i

Autor: x-news
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze