Na Wspólnej, odcinek 3137: Sławek będzie chciał zabić kochanka Renaty - ZWIASTUN

i

Autor: TVN Na Wspólnej, odcinek 3137: Sławek będzie chciał zabić kochanka Renaty - ZWIASTUN

Na Wspólnej, odcinek 3137: Sławek będzie chciał zabić kochanka Renaty - ZWIASTUN

2020-12-08 11:58

W 3137 odcinku "Na Wspólnej" Sławek (Mariusz Słupiński) na widok Renaty (Marta Jankowska) i jej nowego kochanka Rocha (Piotr Łukawski) straci nad sobą panowanie. Nie zniesie myśli, że ukochana, którą zdradzał i porzucił dla romansu z Ukrainką, teraz także związała się z innym mężczyzną. Wściekłość Dziedzica w 3137 odcinku "Na Wspólnej" będzie tak wielka, że rzuci się na rywala z pięściami. Renata stanie w obronie partnera! Razem popędzą Sławka tak, że odechce mu się już podobnych akcji. Zobaczcie ZWIASTUN.

"Na Wspólnej" odcinek 3137 - wtorek, 8.12.2020, o godz. 20.15 w TVN

Romans Renaty i Rocha z "Na Wspólnej" rozkwitnie do tego stopnia, że kochankowie spędzą razem upojną noc. Pechowo w 3137 odcinku "Na Wspólnej" o poranku niemal na gorącym uczynku przyłapie ich Sławek! A wszystko dlatego, że Dziedzic będzie szukał Darii (Patrycja Topajew), która zniknie nagle i przestanie się odzywać do ojca. W tych dramatycznych okolicznościach Sławka czeka niezły wstrząs na widok półnagiego Rocha. Bo to właśnie on w 3137 odcinku "Na Wspólnej" otworzy policjantowi drzwi mieszkania Renaty.

Patrz też: Na Wspólnej, odcinek 3149: Sławek zobaczy jak kochanek Renaty zdradza ją z inną - ZWIASTUN

Były partner Kraszewskiej pośle rywalowi ostre spojrzenie. - Zastałem Renatę? - zapyta na progu, z pogardą i wściekłością patrząc w 3137 odcinku "Na Wspólnej" na owiniętego jedynie w ręcznik fotografa. Roch będzie zaskoczony nagłą wizytą. - Pytanie służbowe czy prywatne? 

Coraz bardziej wkurzony Sławek w 3137 odcinku "Na Wspólnej" wtargnie do mieszkania jak do siebie. Renata z pretensją w głosie zapyta co on w ogóle tu robi. - Jest tu Daria? - zapyta Dziedzic, nie spuszczając wzroku z Rocha. - Nie ma jej!- A dzwoniła do ciebie?- Co się dzieje? - Renata będzie oczekiwała wyjaśnień od policjanta. - Od wczoraj nie ma z nią kontaktu!

Na Wspólnej ZWIASTUN na grudzień. Nowy kochanek Renaty będzie miał inną! Kamil zdradzi Zuzę. Michał wyzna miłość facetowi!

Przesadzona reakcja Sławka w 3137 odcinku "Na Wspólnej" będzie dla Renaty zaskoczeniem. - I od razu robisz alarm?- No tak, szukam dziecka!

- Jest dorosła! - zauważy z lekką kpiną Renata. Do ich ostrej wymiany zdań wtrąci się Roch, który w 3137 odcinku "Na Wspólnej" będzie chciał delikatnie wyprosić natręta za drzwi.  - Słyszał pan, nie ma jej tutaj...Dziedzic zareaguje jednak wybuchem złości. - Nie wtrącaj się, dobrze!- A pan niech stąd wyjdzie! - rzuci wreszcie kochanek Renaty. Aż wreszcie Sławek nie wytrzyma i zaatakuje Rocha. - Do kogo ty mówisz?! - krzyknie. W obronie kochanka stanie Renata, która w 3137 odcinku "Na Wspólnej" wypędzi swojego eks z mieszkania.

Nie przegap: Na Wspólnej, odcinek 3144: Zuza wróci do Kamila i Uli. Będzie już za późno! Jej miejsce zajmie inna - ZWIASTUN

Na Wspólnej odc. 3137. fotograf Roch (Piotr Łukawski), Sławek (Mariusz Słupiński)

i

Autor: TVN Na Wspólnej odc. 3137. fotograf Roch (Piotr Łukawski), Sławek (Mariusz Słupiński)
Na Wspólnej odc. 3137. Renata (Marta Jankowska), fotograf Roch (Piotr Łukawski), Sławek (Mariusz Słupiński)

i

Autor: TVN Na Wspólnej odc. 3137. Renata (Marta Jankowska), fotograf Roch (Piotr Łukawski), Sławek (Mariusz Słupiński)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze