Na Wspólnej, odcinek 3144: Zuza wróci do Kamila i Uli. Będzie już za późno! Jej miejsce zajmie inna - ZWIASTUN

i

Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej, odcinek 3144: Zuza wróci do Kamila i Uli. Będzie już za późno! Jej miejsce zajmie inna - ZWIASTUN

Na Wspólnej, odcinek 3144: Zuza wróci do Kamila i Uli. Będzie już za późno! Jej miejsce zajmie inna - ZWIASTUN

2020-12-04 8:26

Zuza (Małgorzata Socha) z "Na Wspólnej" w 3144 odcinku wróci ze Szwajcarii do rodziny i z przerażeniem odkryje, że Kamil (Kazimierz Mazur) znalazł sobie inną! Pocieszycielką Hoffera po rozłące z żoną stała się jego szefowa, Karina Król (Patrycja Soliman). Na domiar złego także córka Zuzy i Kamila, nastoletnia Ula (Sherazade Wolff) w dyrektorce szpitala znalazła troskliwą przyjaciółkę, która zajęła miejsce jej przybranej matki. W 3144 odcinku "Na Wspólnej" Zuza będzie wstrząśnięta chłodem z jakim powita ją ukochany. Zobaczcie ZWIASTUN!

"Na Wspólnej" odcinek 3144 - poniedziałek, 21.12.2020, o godz. 20.15 w TVN

Powrót Zuzy z "Na Wspólnej" do Kamila nastąpi dosłownie w ostatnim momencie. Hoffer będzie o krok od małżeńskiej zdrady, a jego bliska relacja z dyrektorką szpitala powoli wymknie się spod kontroli. Zwłaszcza, że Karina Król upatrzy sobie Kamila i zrobi dosłownie wszystko, by został nowym ordynatorem oddziału kardiochirurgii. Co więcej na wieść o tym, że Kamil może wyjechać z żoną i córką do Szwajcarii, szefowa podejmie coraz bardziej kontrowersyjne kroki, by został w Polsce!

Sprawdź też: Na Wspólnej, odcinek 3143: Daria zostawi Dawida tak jak Adama! Każe braciom się od niej odczepić - ZDJĘCIA

W 3144 odcinku "Na Wspólnej" Zuza zaskoczy rodzinę kiedy nagle przyjedzie do kraju. Ula będzie szczęśliwa, że odzyskała mamę, której tak jej brakowało, ale Kamil nie okaże wcale radości na widok żony. Minęło sporo czasu od rozstania Hofferów, wiele się zmieniło w życiu lekarza. Szczególne miejsce zajęła w nim Karina.

Dość szybko w 3144 odcinku "Na Wspólnej" Zuza zorientuje się, że mąż i dyrektorka szpitala są bardzo blisko. Razem z Ulą odwiedzi ukochanego w pracy, żeby na własne oczy zobaczy z Kariną. Nie trudno się domyślić, że Zuza od razu uprzedzi się do szefowej męża i uzna ją za rywalkę.

Na Wspólnej ZWIASTUN na grudzień. Nowy kochanek Renaty będzie miał inną! Kamil zdradzi Zuzę. Michał wyzna miłość facetowi!

Właśnie dlatego Zuza w 3144 odcinku "Na Wspólnej" wpadnie na pomysł, żeby przekonać Kamila i Ulę do wyjazdu razem z nią do Szwajcarii. Bo do Polski wróci tylko z krótką wizytę. I choć córka będzie zachwycona perspektywą przeprowadzki, to Hoffer nie będzie chciał porzucać swojej kariery w Polsce! Ale nie tylko o szpital i pacjentów będzie chodziło Kamilowi...

Nie przegap: Na Wspólnej, odcinek 3137: Sławek zobaczy seks Renaty z Rochem. Wpadnie w szał na widok nagiego fotografa

Na Wspólnej odc. 3144. Zuza (Małgorzata Socha), Kamil Hoffer (Kazimierz Mazur)

i

Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej odc. 3144. Zuza (Małgorzata Socha), Kamil Hoffer (Kazimierz Mazur)
Na Wspólnej odc. 3144. Zuza (Małgorzata Socha), Kamil Hoffer (Kazimierz Mazur), Ula (Sherazade Wolff)

i

Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej odc. 3144. Zuza (Małgorzata Socha), Kamil Hoffer (Kazimierz Mazur), Ula (Sherazade Wolff)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze