Na Wspólnej, odcinek 3137: Sławek zobaczy seks Renaty z Rochem. Wpadnie w szał na widok nagiego fotografa

2020-12-02 8:26 Ag
Na Wspólnej, odcinek 3137: Sławek zobaczy seks Renaty z Rochem. Wpadnie w szał na widok nagiego fotografa
Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej, odcinek 3137: Sławek zobaczy seks Renaty z Rochem. Wpadnie w szał na widok nagiego fotografa

Sławek (Mariusz Słupiński) z "Na Wspólnej" w 3137 odcinku przekona się na własne oczy, że Renata (Marta Jankowska) już go nie chce. Po tym jak ją zdradzał i oszukiwał Kraszewska znalazła sobie nowego faceta. Fotograf Roch (Piotr Łukawski) sprawił, że znów odkryła swoją kobiecość, nawet bez jednej piersi wzięła udział w nagiej sesji, a do tego uwierzyła w miłość. Dziedzic nie zapanuje nad emocjami kiedy w 3137 odcinku "Na Wspólnej" odwiedzi Renatę i przyłapie ją na seksie z Rochem. Nagi kochanek jego byłej wyprowadzi go z równowagi.

"Na Wspólnej" odcinek 3137 - wtorek, 8.12.2020, o godz. 20.15 w TVN

Już dawno w "Na Wspólnej" Renata popędziła Sławka i przestała płakać po niewiernym partnerze, który był dla niej jak mąż. Po bolesnym rozstaniu Sławek zdał sobie jednak sprawę, że kocha Renatę, że romans z Ukrainką Tatianą (Olha Bosova) nie był przejawem miłości, lecz pożądania i fascynacji inną kobietą. Zrozumiał to jednak za późno. Renata nie wybaczyła mu zdrady.

Niedawno w "Na Wspólnej" Kraszewska rozpoczęła nowe życie, w którym szczególne miejsce zajął Roch. Wszystko zaczęło się o nagiej sesji, podczas której z dumą zaprezentowała się po operacji usunięcia jednej piersi. W ten sposób ostatecznie zakończyła trudny rozdział związany z walką z rakiem piersi. Znajomość z Rochem sprawiła, że Renata bardzo się zmieniła. Jej metamorfoza nie umknęła Sławkowi, który nie pogodził się, że Renatę tak zmienił nowy facet.

Sprawdź też: Na Wspólnej, odcinek 3142: Ślub Elizy i Jarka w obliczu śmierci. Umierający Piotruś pożegna się z życiem - ZDJĘCIA

A będzie jeszcze gorzej, bo w 3137 odcinku "Na Wspólnej" Sławek przyłapie Renatę i Rocha na seksie! Niewierny Dziedzic nadal będzie się łudził, że ma jakieś szanse u kobiety, z którą spędził tyle wspaniałych chwil. Na próżno! Kiedy Daria (Patrycja Topajew) nagle zniknie, a Sławek zacznie jej szukać odwiedzi Renatę, licząc na to, że tam zastanie swoją córkę. Zamiast Darii zobaczy nagiego Rocha i swoją byłą wychodzącą z łóżka innego mężczyzny.

Na Wspólnej ZWIASTUN na listopad. Kajtek postrzelony w lesie. Daria zostawi Adama. Paweł umrze porażony prądem?

W 3137 odcinku "Na Wspólnej" Sławek wpadnie w szał na widok gołego kochanka Renaty. Jakby miał jakieś prawo być o nią zazdrosny, urządzać sceny o to, że związała się z fotografem, który dostrzegł jak piękną i wspaniałą jest kobietą. Po wybuchu złości Dziedzicowi nie pozostanie nic innego jak zamknąć za sobą drzwi i pozwolić Renacie być z innym. Ich związek będzie już bowiem raz na zawsze skończony.

Nie przegap: Na Wspólnej, odcinek 3143: Daria zostawi Dawida tak jak Adama! Każe braciom się od niej odczepić - ZDJĘCIA

Najnowsze