Na Wspólnej, odcinek 3142: Ślub Elizy i Jarka w obliczu śmierci. Umierający Piotruś pożegna się z życiem - ZDJĘCIA

i

Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej, odcinek 3142: Ślub Elizy i Jarka w obliczu śmierci. Umierający Piotruś pożegna się z życiem - ZDJĘCIA

Na Wspólnej, odcinek 3142: Ślub Elizy i Jarka w obliczu śmierci. Umierający Piotruś pożegna się z życiem - ZDJĘCIA

2020-11-23 13:40

Smutne pożegnanie w "Na Wspólnej"! Jarek (Wojciech Rotowski) i Eliza (Katarzyna Chorzępa) zrobią wszystko, żeby umierający na białaczkę Piotruś (Maksymilan Rudnicki) nie poddawał się i walczył aż znajdzie się dla niego dawca szpiku. Niestety w 3142 odcinku "Na Wspólnej" mały przyjaciel Jarka ze szpitala poprosi Berga, by nagrał jego pożegnanie z mamą. Piotruś pogodzi się z tym, że wkrótce umrze. Wyznanie chłopca sprawi, że Jarek w 3142 odcinku "Na Wspólnej" postanowi jak najszybciej wziąć ślub z Elizą. By śmierć nigdy ich nie rozdzieliła...

"Na Wspólnej" odcinek 3142 - środa, 16.12.2020, o godz. 20.15 w TVN

Jarek z "Na Wspólnej" w 3142 odcinku będzie patrzył na śmierć Piotrusia? Chory na białaczkę pacjent ze szpitala, z którym Berg zaprzyjaźnił się podczas występów jako klaun powoli będzie umierał na jego oczach. Aż wreszcie nadejdzie moment, kiedy Piotruś postanowi odejść. Pogodzony z tym, że gdy umrze już nie będzie tak cierpiał, nic go nie będzie bolało, a jego mama (Karina Seweryn) w końcu zrozumie, że po śmierci trafił do lepszego miejsca.

Patrz też: Na Wspólnej, odcinek 3131: Gorący romans Renaty z fotografem! Dzięki Rochowi wreszcie poczuje się jak seksowna kobieta - ZDJĘCIA

Te przejmujące, rozdzierające serca sceny w 3142 odcinku "Na Wspólnej" rozegrają się tuż po tym jak Jarek i Eliza wyprawią Piotrusiowi wspaniałe urodziny. Na przyjęciu w szpitalu wystąpi piłkarski mistrz żonglerki z Izraela. Umierający chłopiec będzie naprawdę szczęśliwy. Radość wszystkich pryśnie kiedy Piotruś nagle zemdleje. Lekarze uprzedzą Zielską, że jej synowi zostało bardzo mało czasu.

Właśnie dlatego w 3142 odcinku "Na Wspólnej" Piotruś ostatkiem sił poprosi Jarka, żeby nagrał jego pożegnanie wyznanie dla mamy. Berg z trudem powstrzyma łzy. Zgodzi się spełnić prośbę przyjaciela, ale jednocześnie błagając, żeby się nie poddawał, by walczył do końca, bo dawca szpiku na pewno się znajdzie.

Na Wspólnej ZWIASTUN na listopad. Kajtek postrzelony w lesie. Daria zostawi Adama. Paweł umrze porażony prądem?

Jarek w 3142 odcinku "Na Wspólnej" sam podda się testom, żeby oddać szpik. Namówi też przyjaciół, żeby włączyli się w walkę o życie Piotrusia. Ale najważniejszą prośbę skieruje do Elizy. Uświadomi sobie bowiem, że nie ma co czekać ze ślubem, skoro śmierć jest dla blisko. Jak podaje "Świat Seriali" przekona narzeczoną, że liczy się tylko to co jest tutaj i teraz.

Nie przegap: Na Wspólnej. Darek Żbik znów weźmie się za Kasię! Będzie ostre starcie z Brunem

W nocy w 3142 odcinku "Na Wspólnej" Jarek będzie miał sen, w którym Piotruś umrze... Przyjaciel wypuści nagle jego dłoń, a z drugiej ręki wypuści czerwony balonik do nieba. Dla Berga to będzie znak, że chłopiec zbliża się do nieba.

Na Wspólnej odc. 3117. Jarek (Wojciech Rotowski), Piotruś (Maksymilan Rudnicki)

i

Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej odc. 3117. Jarek (Wojciech Rotowski), Piotruś (Maksymilan Rudnicki)
Na Wspólnej odc. 3122. Jarek (Wojciech Rotowski), Eliza (Katarzyna Chorzępa)

i

Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej odc. 3122. Jarek (Wojciech Rotowski), Eliza (Katarzyna Chorzępa)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze