Na Wspólnej, odcinek 3143: Daria zostawi Dawida tak jak Adama! Każe braciom się od niej odczepić - ZDJĘCIA

i

Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej, odcinek 3143: Daria zostawi Dawida tak jak Adama! Każe braciom się od niej odczepić - ZDJĘCIA

Na Wspólnej, odcinek 3143: Daria zostawi Dawida tak jak Adama! Każe braciom się od niej odczepić - ZDJĘCIA

2020-11-26 13:57

W 3143 odcinku "Na Wspólnej" Daria (Patrycja Topajew) podejmie ostateczną decyzję w sprawie życia u boku braci Namysłowskich. Zdradziła Adama (Marcin Rogacewicz) z Dawidem (Daniel Mosior) i wybrała tego drugiego, ale dość szybko dopadną ją wyrzuty sumienia. Adam zacznie bowiem pić po rozstaniu z Darią i zerwie kontakt z bratem. Aż do momentu, w którym w 3143 odcinku "Na Wspólnej" Dawid przeprosi, że odbił mu narzeczoną. Pojednanie Namysłowskich nie potrwa długa. A kiedy Adam odwiedzi Darię usłyszy brutalne słowa byłej ukochanej.

"Na Wspólnej" odcinek 3143 - czwartek, 17.12.2020, o godz. 20.15 w TVN

Miłosne perypetie Darii w "Na Wspólnej" zakończą się w chwili kiedy usunie ze swojego życia nie tylko Adama, ale także Dawida. Po zerwaniu zaręczyn z niepełnosprawnym Namysłowskim i rzuceniu się w ramiona jego brata dopadną ją tak silne wyrzuty sumienia, że postanowi to raz na zawsze skończyć! Ucieknie od Dawida, tak jak zostawiła Adama, lecz żaden z braci nie zdoła o niej zapomnieć. Uczucie do kobiety będzie silniejsze niż braterska miłość.

Patrz też: Na Wspólnej, odcinek 3142: Ślub Elizy i Jarka w obliczu śmierci. Umierający Piotruś pożegna się z życiem - ZDJĘCIA

Do czasu aż w  3143 odcinku "Na Wspólnej" Dawid odwiedzi Adama, a starszy brat nie będzie go chciał wpuścić za próg swojego mieszkania. Ostatecznie Namysłowscy odbędą jednak bardzo emocjonującą rozmowę i w efekcie pogodzą się. Stwierdzą, że rodzina i łącząca ich więź jest ważniejsze niż jakakolwiek kobieta. Jakby przecząc tym słowom, później w 3143 odcinku "Na Wspólnej" mężczyźni spotkają się potajemnie z Darią.

Pierwszy będzie Adam, który w 3143 odcinku "Na Wspólnej" zjawi się w barze Ziębów, by podziękować jej za to co dla niego zrobiła. Wspomni p tym, że dzięki niej wyjeżdża z bratem na wyprawę do Afganistanu. Doda, że gdyby nie wiara Darii w jego możliwości, nigdy nie podjąłby się takiego wyzwania. Ona nie najlepiej przyjmie to wyznanie. Gorzko stwierdzi, że wszystko zawdzięcza tylko sobie. Poprosi też byłego narzeczonego, żeby dał jej spokój.

Na Wspólnej ZWIASTUN na listopad. Kajtek postrzelony w lesie. Daria zostawi Adama. Paweł umrze porażony prądem?

Ledwo w 3143 odcinku "Na Wspólnej" Daria uwolni się od jednego Namysłowskiego, a już pojawi się drugi. Dawid odezwie się do ukochanej, żeby błagać ją o drugą szansę. Tego już będzie dla niej za wiele. Wściekła na byłego kochanka i jego brata zażąda, żeby raz na zawsze się od niej odczepili. Daria zdecyduje, że od teraz będzie sama!

Nie przegap: Na Wspólnej, odcinek 3131: Gorący romans Renaty z fotografem! Dzięki Rochowi wreszcie poczuje się jak seksowna kobieta - ZDJĘCIA

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze