Na Wspólnej, odcinek 3137: Daria zniknie i rzuci Dawida. Dopadną ją wyrzuty sumienia z powodu Adama

i

Autor: X-news Na Wspólnej, odcinek 3137: Daria zniknie i rzuci Dawida. Dopadną ją wyrzuty sumienia z powodu Adama

Na Wspólnej, odcinek 3137: Daria zniknie i rzuci Dawida. Dopadną ją wyrzuty sumienia z powodu Adama

2020-11-23 15:12

W 3137 odcinku "Na Wspólnej", ku zaskoczeniu wszystkich, Daria (Patrycja Topajew) zniknie! Po feralnych oświadczynach Adama (Marcin Rogacewicz), kiedy trafiła do szpitala i ledwo uszła z życiem, postanowiła przemyśleć swoje decyzje. Skomplikowana relacja z dwójką braci kompletnie ją dobije. Wszyscy będą w szoku, kiedy w 3137 odcinku "Na Wspólnej" okaże się, że Dawid (Daniel Mosior) i Adam wzajemnie oskarżą się o zaginięcie dziewczyny, a tymczasem ona zniknie z życia ich obu.

"Na Wspólnej" odcinek 3137 - wtorek, 8.12.2020, o godz. 20.15 w TVN

W 3137 odcinku "Na Wspólnej" Daria będzie miała serdecznie dość skomplikowanych relacji z braćmi. Odkąd Adam oświadczył się jej na oczach Dawida, z którym przecież miała romans, wydarzy się szereg emocjonujących zdarzeń. Daria zreflektowała się, że woli być z Dawidem i to z nim powinna zostać. Dla Adama by to szok, bo cały czas żył w przekonaniu, że to tylko chwilowe zauroczenie. W poprzednich odcinkach "Na Wspólnej", kiedy Daria trafiła do szpitala po szokujących zaręczynach, wyszło na jaw, że Adam nie ma raczej szans przy swoim bracie. 

Przeczytaj: Na Wspólnej, odcinek 3142: Ślub Elizy i Jarka w obliczu śmierci. Umierający Piotruś pożegna się z życiem - ZDJĘCIA

Na Wspólnej ZWIASTUN na listopad. Kajtek postrzelony w lesie. Daria zostawi Adama. Paweł umrze porażony prądem?

W 3137 odcinku "Na Wspólnej" Adam i Dawid wzajemnie oskarżą się o kłopoty z Darią. Dawid postanowi przyjść do brata, bo uzna, że dziewczyna pewnie wróciła do swojego byłego partnera. Na miejscu okaże się jednak, że on też niczego nie wie. Sytuacja stanie się poważna i nawet Sławek (Mariusz Słupiński) wkroczy do akcji. W 3137 odcinku "Na Wspólnej" pójdzie zapytać się Renaty (Marta Jankowska), czy widziała Darię. Tam zobaczy nagiego Rocha (Piotr Łukawski) i całkowicie zapomni o poszukiwaniach, bo wpadnie w szał. 

Przeczytaj: Na Wspólnej, odcinek 3131: Adam po odejściu Darii do Dawida zapije się na śmierć - ZDJĘCIA

W 3137 odcinku "Na Wspólnej" Adam i Dawid zrozumieją, że Daria najprawdopodobniej zostawiła ich obu. Poprzez szereg zdarzeń, które miały miejsce, Daria nigdy nie potrafiła do końca zdecydować się, którego brata wybiera. Dlatego szybko okaże się, że może mieć z tego powodu problemy. W 3137 odcinku "Na Wspólnej" wyjdzie na jaw, że Daria nie jest szczęśliwa. Jak potoczą się jej losy i czy z którymś z braci rzeczywiście stworzy szczęśliwy związek? Przekonamy się niebawem.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze