Na Wspólnej, odcinek 2997: Psychol Karol zabije Bogdana i dopadnie Joannę? - ZWIASTUN

2019-12-19 7:25 jkk
Na Wspólnej, odcinek 2997: Psychol Karol zabije Bogdana i dopadnie Joannę? - ZWIASTUN
Autor: TVN Na Wspólnej, odcinek 2997: Psychol Karol zabije Bogdana i dopadnie Joannę? - ZWIASTUN

W 2997 odcinku "Na Wspólnej" wyjdzie na jaw, że psychol prześladujący Bergów to terrorysta! Karol (Tomasz Nosiński) tym razem spróbuje zabić już nie tylko Joannę (Anna Cieślak) i jej męża Bogdana (Wojciech Brzeziński) , ale cały blok ludzi! I tym razem Karol celował będzie głównie w Bogdana. ale zagrożona będzie całą ulica! W 2997 odcinku "Na Wspólnej" szaleniec doskonale będzie zdawał sobie sprawę, że strach padnie na więcej niż dwie osoby... Czy Bogdan i Joanna zginą? Zobaczcie ZWIASTUN!

"Na Wspólnej" odcinek 2997 - czwartek, 19.12.2019, o godz. 20.15 w TVN

W 2997 odcinku "Na Wspólnej"zostanie wszczęty alarm bombowy! I to dokładnie w bloku, w którym mieszkają Bergowie. Przypadków nie będzie - tak, to psychol Karol urządził zamach bombowy!

Akcja psychopaty-terrorysty wywoła straszne zamieszanie, bo wszyscy mieszkańcy 2997 odcinku "Na Wspólnej" zostaną ewakuowani. Joanna będzie doskonale wiedziała, że bezpieczeństwo sąsiadów nie oznacza jeszcze, że i oni mogą odetchnąć spokojnie. Wręcz przeciwnie - kiedy pełni najgorszych przeczuć wrócą do mieszkania tam już będzie na nich czekał Karol!

Czytaj koniecznie: Na Wspólnej, odcinek 2996: Iga zginie? Michał przypadkiem usłyszy o śmierci policjantki - ZDJĘCIA

Czy Joanna i Bogdan 2997 odcinku "Na Wspólnej" przeżyją bezpośrednie spotkanie z psycholem-terrorystą we własnym domu? Pomimo przeczuć i strachu nie będą w stanie samodzielnie odeprzeć ataku. psychopata obezwładni Bogdana paralizatorem i rzuci się za Joannę!

Czy tajniak, krążący wokół domu Joanny zdąży jej na ratunek? Czy jednak tym razem naprawdę Joanna zginie z rąk psychola? Przekonamy się  już w 2997 odcinku "Na Wspólnej".

Na Wspólnej, odcinek 2997. Karol (Tomasz Nosiński)
Autor: TVN Na Wspólnej, odcinek 2997. Karol (Tomasz Nosiński)
Na Wspólnej, odcinek 2997. Joanna (Anna Cieślak)
Autor: TVN Na Wspólnej, odcinek 2997. Joanna (Anna Cieślak)
Najnowsze