Na Wspólnej, odcinek 2997: Psychol Karol zabije Bogdana i dopadnie Joannę? - ZWIASTUN

i

Autor: TVN Na Wspólnej, odcinek 2997: Psychol Karol zabije Bogdana i dopadnie Joannę? - ZWIASTUN

Na Wspólnej, odcinek 2997: Psychol Karol zabije Bogdana i dopadnie Joannę? - ZWIASTUN

2019-12-19 7:25

W 2997 odcinku "Na Wspólnej" wyjdzie na jaw, że psychol prześladujący Bergów to terrorysta! Karol (Tomasz Nosiński) tym razem spróbuje zabić już nie tylko Joannę (Anna Cieślak) i jej męża Bogdana (Wojciech Brzeziński) , ale cały blok ludzi! I tym razem Karol celował będzie głównie w Bogdana. ale zagrożona będzie całą ulica! W 2997 odcinku "Na Wspólnej" szaleniec doskonale będzie zdawał sobie sprawę, że strach padnie na więcej niż dwie osoby... Czy Bogdan i Joanna zginą? Zobaczcie ZWIASTUN!

"Na Wspólnej" odcinek 2997 - czwartek, 19.12.2019, o godz. 20.15 w TVN

W 2997 odcinku "Na Wspólnej"zostanie wszczęty alarm bombowy! I to dokładnie w bloku, w którym mieszkają Bergowie. Przypadków nie będzie - tak, to psychol Karol urządził zamach bombowy!

Akcja psychopaty-terrorysty wywoła straszne zamieszanie, bo wszyscy mieszkańcy 2997 odcinku "Na Wspólnej" zostaną ewakuowani. Joanna będzie doskonale wiedziała, że bezpieczeństwo sąsiadów nie oznacza jeszcze, że i oni mogą odetchnąć spokojnie. Wręcz przeciwnie - kiedy pełni najgorszych przeczuć wrócą do mieszkania tam już będzie na nich czekał Karol!

Czytaj koniecznie: Na Wspólnej, odcinek 2996: Iga zginie? Michał przypadkiem usłyszy o śmierci policjantki - ZDJĘCIA

Czy Joanna i Bogdan 2997 odcinku "Na Wspólnej" przeżyją bezpośrednie spotkanie z psycholem-terrorystą we własnym domu? Pomimo przeczuć i strachu nie będą w stanie samodzielnie odeprzeć ataku. psychopata obezwładni Bogdana paralizatorem i rzuci się za Joannę!

Czy tajniak, krążący wokół domu Joanny zdąży jej na ratunek? Czy jednak tym razem naprawdę Joanna zginie z rąk psychola? Przekonamy się  już w 2997 odcinku "Na Wspólnej".

Na Wspólnej, odcinek 2997. Karol (Tomasz Nosiński)

i

Autor: TVN Na Wspólnej, odcinek 2997. Karol (Tomasz Nosiński)
Na Wspólnej, odcinek 2997. Joanna (Anna Cieślak)

i

Autor: TVN Na Wspólnej, odcinek 2997. Joanna (Anna Cieślak)
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze