Na Wspólnej, odcinek 2991: Joanna zamordowana przez psychola! Jej śmierć wstrząśnie rodziną

2019-11-29 7:21 jkk
Na Wspólnej, odcinek 2991: Joanna zamordowana przez psychola! Jej śmierć wstrząśnie rodziną
Autor: X-news

W 2991 odcinku "Na Wspólnej" będziemy płakać na widok klepsydry Joanny (Anna Cieślak)! Niestety, psychol Karol (Tomasz Nosiński) dopnie swego i doprowadzi do tragedii! Najbliżsi Joasi, a zwłaszcza Bogdan (Wojciech Brzezińśki), będą gorzko żałować, że nie zareagowali na czas! Czy Joasia naprawdę umrze z rąk toksycznie "zakochanego" w niej Karola zobaczymy w 2991 odcinku "Na Wspólnej".

"Na Wspólnej" odcinek 2991 - wtorek, 10.12.2019, o godz. 20.15 w TVN

2991 odcinku "Na Wspólnej"na drzwiach gabinetu weterynaryjnego Joanny zawiśnie otoczona pięknym wieńcem jej klepsydra! Przy niej będzie stało kilka zapalonych zniczy. Czy Joasia faktycznie zginie z rąk psychopaty i wszyscy dowiedzą się o tym dopiero w ten sposób?

Jak donosi "Tele Tydzień" Na drzwiach gabinetu Joanny w 2991 odcinku "Na Wspólnej" zawiśnie informacja o następującej treści: - Joanna Berg odeszła nagle, o czym zawiadamiają pogrążeni w smutku najbliżsi. Czy faktycznie w ten sposób pożegnamy sympatyczną panią doktor, która w swoim czasie zawarła fatalną znajomość? 

Jak to możliwe, że w 2991 odcinku "Na Wspólnej" Karol zdoła zabić ukochaną, zorganizować klepsydrę i urządzić jej symboliczny pogrzeb na drzwiach przychodni dla zwierząt? Na szczęście, okaże się, że możliwe to nie jest, a w każdym razie nie tym razem...

Czytaj też: Na Wspólnej, odcinek 2996: Iga zginie? Michał przypadkiem usłyszy o śmierci policjantki - ZDJĘCIA

Na Wspólnej, odcinek 2991: Karol (Tomasz Nosiński)
Autor: X-news

Klepsydrę, winiec i znicze Joanna 2991 odcinku "Na Wspólnej" znajdzie osobiście. Kiedy dotrze na miejsce od razu otrzyma tez sms-a od psychopaty, w którym "obieca" jej, że zginą razem!

W 2991 odcinku "Na Wspólnej" Asia otrzyma tez na telefon nagranie, w którym Karol mówi, że zabije się na jej oczach i połknie środki nasenne! Ostatnia tragiczna wiadomość tego dnia jaka dotrze do przerażonej Berg to fakt, że Karola został znaleziony w parku...

Czy w z tego wynika, że 2991 odcinku "Na Wspólnej" Karol spełni pogróżki wobec samego siebie? A może to jednak Joanna będzie jeszcze bardziej zagrożona? Przekonamy się już niebawem!

Najnowsze