Na Wspólnej, odcinek 2997: Joanna uwięziona we własnym mieszkaniu! Psychol Karol zabije Bogdana?

2019-11-25 21:55 sz
Na Wspólnej, odcinek 2997: Joanna uwięziona we własnym mieszkaniu! Psychol Karol zabije Bogdana?
Autor: X-NEWS Na Wspólnej, odcinek 2997: Joanna uwięziona we własnym mieszkaniu! Psychol Karol zabije Bogdana?

Joanna (Anna Cieślak) w 2997 odcinku "Na Wspólnej" nie uwolni się od prześladowcy. Mało tego, zostanie uwięziona we własnym mieszkaniu! W "Na Wspólnej" Karol (Tomasz Nosiński) zniszczy jej życie. Po raz kolejny włamie się do domu Bergów i tym razem dojdzie do bójki między stalkerem i Bogdanem (Wojciech Brzeziński)... Psychol w 2997 odcinku pozbawi go przytomności. Czy zabije Berga? Sprawdź, co zrobi Joanna w 2997 odcinku "Na Wspólnej".

"Na Wspólnej" odcinek 2997 - środa, 18.12.2019, o godz. 20.15 w TVN

W "Na Wspólnej" Karol wlazł do życia Joanny podstępem. Zanim zorientowała się, że to szaleniec, było już za późno! Zniszczył jej poczucie bezpieczeństwa i relację z mężem. Dlaczego? Otóż drań ma obsesję na punkcie Bergowej. Kieruje się myślą o tym, że jeśli on nie może jej mieć, to nikomu innemu też na to nie pozwoli.

CZYTAJ TEŻ >>> Na Wspólnej, odcinek 2984: Potworna zemsta psychopaty Karola! Wyśle Joannie okrutny prezent - ZWIASTUN

Prześladowca w "Na Wspólnej" zaczął zatruwać jej życie po cichu, od środka, do tego stopnia, że Bogdan na początku wierzył w jego wszystkie misternie ułożone bajeczki. W 2997 odcinku Karol posunie się o krok dalej. Przejdzie do bezpośredniego ataku!

Na Wspólnej, odc. 2987. Joanna (Anna Cieślak)
Autor: X-NEWS Na Wspólnej, odc. 2987. Joanna (Anna Cieślak)

Co dokładnie wydarzy się w 2997 odcinku "Na Wspólnej"? Joanna i Bogdan razem z pozostałymi mieszkańcami budynku zostaną zaalarmowani przez policję o podłożeniu bomby. Stróże prawa spróbują ewakuować Bergów oraz ich sąsiadów, ale okaże się, że zgłoszenie było fałszywe. Joasia od razu dojdzie do wniosku, że to sprawka Karola.

Niestety jej przypuszczenie okaże się słuszne. W 2997 odcinku Majowy będzie już czekał na nich w mieszkaniu. Stalker z "Na Wspólnej" obezwładni Bogdana paralizatorem, a w tym czasie Joanna zdąży zamknąć się w łazience. Stanie się więźniem we własnym domu! Czy Karol kompletnie postrada zmysły i zabije Berga?

Całe szczęście Bogdan będzie szybszy. Obudzi się po porażeniu paralizatorem i zafunduje Majowemu gwiazdki nad głową. Silnym ciosem w głowę pozbawi go przytomności. Dalej psycholem zajmie się policja. Czy to koniec koszmaru Joanny? Przekonamy się w przyszłych odcinkach "Na Wspólnej". CZYTAJ TEŻ >>> Na Wspólnej, odcinek 2988: Bogdan pobije psychopatę Karola! Mąż Joanny doprowadzi do tragedii

Najnowsze