Na Wspólnej, odcinek 2980: Psychopata Karol urządzi rozróbę w mieszkaniu Joanny i Berga - ZWIASTUN

2019-11-19 13:41 Ag
Na Wspólnej, odcinek 2980: Psychopata Karol urządzi rozróbę w domu Joanny i Berga
Autor: TVN Na Wspólnej, odcinek 2980: Psychopata Karol urządzi rozróbę w domu Joanny i Berga

W 2980 odcinku "Na Wspólnej" Karol (Tomasz Nosiński), groźny stalker, który prześladuje Joannę (Anna Cieślak) znajdzie sposób, by być blisko niej. Podstępem dostanie się do mieszkania Bergów, jako osoba towarzysząca ich przyjaciółki. Joasia zblednie i zaniemówi na widok Karola w 2980 odcinku "Na Wspólnej". A psychol posunie się jeszcze dalej. Kolacja dla znajomych u Joanny i Bogdana (Wojciech Brzeziński) zamieni się w koszmar. Zobaczcie ZWIASTUN 2980 odcinka "Na Wspólnej".

"Na Wspólnej" odcinek 2980 - środa, 20.11.2019, o godz. 20.15 w TVN

Horror Joanny w "Na Wspólnej" zacznie się od nowa kiedy w 2980 odcinku w drzwiach swojego mieszkania zobaczy Karola! Zanim to nastąpi będzie niemal pewna, że prześladowca już odpuścił, że przestraszył się jej gróźb, że zgłosi się na policję. Od dwóch nich Karol nie przysłał jej żadnej wiadomości, więc Bergowa trochę się uspokoi.

Razem z Bogdanem postanowią nawet zaprosić kilkoro przyjaciół na kolację. Żeby się zrelaksować, spędzić miło czas, zapomnieć o kłopotach. Nie będzie podejrzewała, że psychopata wciąż czai się w pobliżu!

Nie przegap: Na Wspólnej, odcinek 2986: Bogdan dowie się o ślubie Joanny i Karola! Zostawi żonę - ZDJĘCIA

W 2980 odcinku "Na Wspólnej" Joanna omal zemdleje na widok Karola u boku jej przyjaciółki. Stalker doskonale wczuje się w rolę nieznajomego, który odwiedza Bergów jako osoba towarzysząca. Podaruje nawet Joannie piękny bukiet kwiatów. Podczas kolacji psychol nie zdoła jednak trzymać nerwów na wodzy. Wścieknie się widząc Joannę w ramionach Bogdana. Rzuci kieliszkiem o stół, czym wywoła niezłą rozróbę.

Sprawdź też: Na Wspólnej, odcinek 2986: Pierwszy seks Michała z Igą. Zapomni zdjąć obrączkę - ZDJĘCIA

Najnowsze