Na Wspólnej, odcinek 2986: Bogdan dowie się o ślubie Joanny i Karola! Zostawi żonę - ZDJĘCIA

2019-11-19 8:21 sz
Na Wspólnej, odcinek 2986: Bogdan dowie się o ślubie Joanny i Karola! Zostawi żonę - ZDJĘCIA
Autor: X-NEWS Na Wspólnej, odcinek 2986: Bogdan dowie się o ślubie Joanny i Karola! Zostawi żonę - ZDJĘCIA

W 2986 odcinku "Na Wspólnej" Bogdan (Wojciech Brzeziński) wyprowadzi się od Joanny (Anna Cieślak). Będzie miał serdecznie dość jej romansu z Karolem (Tomasz Nosiński) - romans oczywiście jest bzdurą wymyśloną przez szaleńca. Tego samego dnia w 2986 odcinku prześladowca wmówi Bergowi, że z Joanną planują ślub! Czy w "Na Wspólnej" Bogdan zażąda rozwodu? Sprawdź, co się wydarzy.

"Na Wspólnej" odcinek 2986 - poniedziałek, 2.12.2019, o godz. 20.15 w TVN

W serialu "Na Wspólnej" Joanna ma prześladowcę! Z pozoru niewinna znajomość może zniszczyć wszystko, na co pracowała latami. Karol nie bez powodu pojawił się w jej życiu. Upatrzył ją sobie i postanowił zinfiltrować każdy szczegół jej życia. Włamał się do domu, upozorował romans zdjęciami robionymi z ukrycia...

W 2986 odcinku "Na Wspólnej" Berg uwierzy w to wszystko. Joanna nie powiedziała mu o problemie. Tylko Zuza (Małgorzata Socha) zdaje sobie sprawę z tego, że przyjaciółka jest stalkowana.

CZYTAJ TEŻ >>> Na Wspólnej, odcinek 2979: Śmierć dziecka wstrząśnie Zuzą! Dowie się, że Nastka nie żyje - ZWIASTUN

Na Wspólnej, odc. 2986. Karol (Tomasz Nosiński), Joanna (Anna Cieślak)
Autor: X-NEWS Na Wspólnej, odc. 2986. Karol (Tomasz Nosiński), Joanna (Anna Cieślak)

Bogdan w 2986 odcinku "Na Wspólnej" zostawi żonę i wyprowadzi się z mieszkania! Joanna spróbuje się do niego dodzwonić, jednak bez skutku. Mąż nie będzie chciał mieć z nią nic wspólnego.

Tego samego dnia zyska pewność, że podjął dobrą decyzję. Jakim cudem do tego dojdzie? To oczywiście będzie sprawka Karola, mistrza manipulacji. Zaczai się na Bogdana i zaczepi go na ulicy. Berg nie okaże entuzjazmu widząc rywala. Karol w 2988 odcinku "Na Wspólnej" zacznie rozmowę od stwierdzenia, że on i Joanna zamierzają wziąć ślub! Według doniesień "Tele Tygodnia" doda również, że Bogdan nie powinien mieć jej tego za złe i usunąć się w cień bez robienia awantur. 

Niestety Berg we wszystko mu uwierzy... Czy Joanna zdoła uratować swoje małżeństwo i pozbędzie się prześladowcy z ich życia? CZYTAJ >>> Na Wspólnej, odcinek 2988: Bogdan pobije psychopatę Karola! Mąż Joanny doprowadzi do tragedii

Mężczyzna i  hormony >>> Czytaj więcej.

Najnowsze