Na Wspólnej, odcinek 2979: Śmierć dziecka wstrząśnie Zuzą! Dowie się, że Nastka nie żyje - ZWIASTUN

2019-11-18 20:26 sz
Na Wspólnej, odcinek 2979: Śmierć dziecka wstrząśnie Zuzą! Dowie się, że Nastka nie żyje - ZWIASTUN
Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej, odcinek 2979: Śmierć dziecka wstrząśnie Zuzą! Dowie się, że Nastka nie żyje - ZWIASTUN

W 2979 odcinku "Na Wspólnej" Zuza (Małgorzata Socha) dokona szokującego odkrycia. Dowie się, że Nastka (Natalia Skrzypek) nie żyje! Zuza i Elżbieta (Paulina Chapko) z "Na Wspólnej" w 2979 odcinku zaniepokoją się brakiem wieści o chorej dziewczynce. Postanowią interweniować. Nie wiedzą, że jej matka Blanka (Natalia Kalita) uknuła potworną intrygę... Sprawdź, co dokładnie wydarzy się w serialu "Na Wspólnej".

"Na Wspólnej" odcinek 2979 - wtorek, 19.11.2019, o godz. 20.15 w TVN

W serialu "Na Wspólnej" pojawił się wątek chorej Nastki. Zuza i Elżbieta w poprzednich odcinkach posprzeczały się o pieniądze, które miały zostać przeznaczone na operację dziewczynki w Meksyku - chodziło o okrągły milion. Blanka, matka dziewczynki, zrobi wszystko, żeby otrzymać pieniądze...

W 2979 odcinku "Na Wspólnej" Zuza bezskuteczne będzie próbowała skontaktować się z kobietą. Zaniepokoi się brakiem odzewu z jej strony. Zobacz zwiastun i czytaj dalej.

CZYTAJ >>> Na Wspólnej, odcinek 2979: Smolny pozna prawdę o romansie Przemka z nauczycielką! Zobaczy ostre sceny

- Może coś się stało? - powie Elżbiecie w 2979 odcinku "Na Wspólnej". Przyjaciółka odpowie jej bez zawahania, że powinny to sprawdzić. 
- Weźmiemy adres z dokumentów i pojedziemy do nich do domu.

Hofferowa weźmie ze sobą Ulę i pojadą pod adres zamieszczony w papierach. Drzwi otworzy im starsza kobieta, babcia chorej Nastki. To, co usłyszą, wstrząśnie nimi do szpiku kości.
- Nastka nie żyje - oznajmi zdziwiona seniorka, jakby to była sprawa oczywista. Zuza w 2979 odcinku "Na Wspólnej" nie uwierzy własnym uszom! I słusznie, ponieważ wkrótce intryga Blanki wyjdzie na jaw. Okaże się, że dziewczynka ma się dobrze, a jej matka to podła oszustka! Czy podstawiła inne dziecko, żeby udawało Nastkę? A może okłamała babkę, że mała nie żyje? Przekonamy się w nowych odcinkach serialu "Na Wspólnej".

SPRAWDŹ TEŻ >>> Na Wspólnej, odcinek 2979: Monika zabije się przez Przemka! Doprowadzi ją do samobójstwa podłymi słowami - ZWIASTUN

Na Wspólnej odc. 2979. Zuza (Małgorzata Socha)
Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej odc. 2979. Zuza (Małgorzata Socha)
Na Wspólnej odc. 2979. Kamil (Kazimierz Mazur), Zuza (Małgorzata Socha)
Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej odc. 2979. Kamil (Kazimierz Mazur), Zuza (Małgorzata Socha)
Najnowsze