Na Wspólnej, odcinek 2979: Smolny pozna prawdę o romansie Przemka z nauczycielką! Zobaczy ostre sceny

2019-11-08 7:32 Ag
Na Wspólnej odc. 2979. Smolny (Łukasz Konopka), Basia (Grażyna Wolszczak)
Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej odc. 2979. Smolny (Łukasz Konopka), Basia (Grażyna Wolszczak)

Zakazany romans w "Na Wspólnej" przestanie być tajemnicą! Przemek (Eryk Cichowicz) i nauczycielka Dagmara (Katarzyna Ucherska) w 2979 odcinku "Na Wspólnej" zostaną zdemaskowani przez dyrektorkę szkoły. Trafi do niej filmik, na którym polonistka całuje się z 18-latkiem. Wystraszona nauczycielka zerwie kontakt z młodym kochankiem. W 2979 odcinku "Na Wspólnej" także Smolny (Łukasz Konopka) zobaczy syna w miłosnych uniesieniach z nauczycielką. Co na to Przemek?

"Na Wspólnej" odcinek 2979 - wtorek, 19.11.2019, o godz. 20.15 w TVN

Przemek Smolny i nauczycielka Dagmara z "Na Wspólnej" zostaną kochankami, ale postawią trzymać w sekrecie ten romans. Z oczywistych względów - polonistka i opiekunka kółka teatralnego nie powinna aż tak bardzo zbliżać się do ucznia. Zaraz po tym jak młody Smolny skusi się na seks z nauczycielką pojawią się kłopoty!

Ktoś życzliwy doniesie na nich do dyrektorki szkoły. W 2979 odcinku "Na Wspólnej" Dagmara nie zjawi się w pracy i zerwie kontakt z 18-latkiem. Napisze mu tylko SMS-a, że nie mogą się więcej widywać. Na dywanik do dyrektorki zostanie wezwany Krzysztof.

Nie przegap: Na Wspólnej, odcinek 2985: Koniec Darka! Aneta wyrzuci Żbika na bruk i zostawi list na pożegnanie

Początkowo ojciec Przemka w 2979 odcinku "Na Wspólnej" nie uwierzy, że chłopak mógł uwieść polonistkę. Ale dostanie od dyrektorki twardy dowód - filmik, na którym 18-latek całuje się z nauczycielką. To właśnie dyrektorka uprzedzi Smolnego, że musi zareagować nim relacja Przemka i polonistka wymknie się im spod kontroli i doprowadzi do jakieś tragedii.

Syn Smolnego w 2979 odcinku "Na Wspólnej" wyprze się romansu z Dagmarą, ale wtedy ojciec powie mu o filmie. Dla 18-latka to będzie szok, tym bardziej, że nie będzie wiedział kto ujawnił jego romans z nauczycielką. Być może odtrącona przez Przemka szkolna koleżanka Monika (Karolina Oldyńska)...

Sprawdź też: Na Wspólnej, odcinek 2985: Joanna prześladowana przez Karola! Bogdan jej nie uwierzy?

Najnowsze