Na Wspólnej, odcinek 2975: Pierwszy seks Przemka z nauczycielką Dagmarą. Młody Smolny zdobędzie mężatkę!

2019-10-21 7:20 Ag
Na Wspólnej, odc. 2968. Przemek Smolny (Eryk Cichowicz), Dagmara Świerczek (Katarzyna Ucherska), jej mąż (Kamil Bloch)
Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej, odc. 2968. Przemek Smolny (Eryk Cichowicz), Dagmara Świerczek (Katarzyna Ucherska), jej mąż (Kamil Bloch)

Romans w "Na Wspólnej" między Przemkiem Smolnym (Eryk Cichowicz) a nauczycielką Dagmarą (Katarzyna Ucherska) wybuchnie na całego. Namiętne pocałunki ucznia i polonistki, która ma męża (Kamil Bloch) w 2975 odcinku "Na Wspólnej" doprowadzą ich do szalonego wybuchu namiętności. Dagmara zaprosi Przemka na miłosną schadzkę, podczas której będą uprawiali swój pierwszy seks. I to tuż po tym jak młody Smolny stanie oko w oko z jej mężem.

"Na Wspólnej" odcinek 2975 - wtorek, 12.11.2019, o godz. 20.15 w TVN

Zakazana miłość Przemka do Dagmary w "Na Wspólnej" będzie tak silna, że nastolatek nie cofnie się przed niczym, by zdobyć śliczną polonistkę. Nie przestraszy się nawet konfrontacji z jej mężem. Po kilku szybkich randkach z namiętnymi pocałunkami i tylko niewinnymi pieszczotami w 2975 odcinku "Na Wspólnej" nauczycielka i uczeń pójdą na całość.

Przemek dobrze wszystko zaplanuje. Okłamie ojca Krzysztofa (Łukasz Konopka), że będzie nocował u kolegi. Smolny nawet nie będzie podejrzewał, że nastolatek umówił się na seks ze swoją nauczycielką. Podczas lekcji w 2975 odcinku "Na Wspólnej" Dagmara będzie dla Przemka wyjątkowo oschła. A wszystko po to, by nikt nie zauważył jej słabości do ucznia. Nie zdoła się jednak powstrzymać kiedy zostaną sami. To ona pierwsza zacznie go całować.

Nie przegap: Na Wspólnej, odcinek 2994: Darek po stracie dziecka zapomni o Kasi! Znajdzie sobie nowe kochanki

Po szkole nauczycielka zabierze Przemka z przystanku autobusowego. Zakochany nastolatek wsiądzie do jej auta. Dagmara zaprosi go na miłosną schadzkę na łonie przyrody. W 2975 odcinku "Na Wspólnej" polonistka i uczeń będą uprawiali seks w namiocie! Ich romans rozkwitnie na dobre. Oboje nie będą już ukrywali swoich uczuć.

Sprawdź też: Na Wspólnej, odcinek 2970: Ślub Norberta i Agaty. Szokujące nowiny na ślubie - ZDJĘCIA

Mężczyzna i hormony >>>  Czytaj Więcej