Na Wspólnej, odcinek 2979: Monika zabije się przez Przemka! Doprowadzi ją do samobójstwa podłymi słowami - ZWIASTUN

2019-11-18 10:03 jkk
Na Wspólnej, odcinek 2979: Monika (Karolina Oldyńska)
Autor: x-news

W 2979 odcinku "Na Wspólnej" dojdzie do wielkiej tragedii! Przemek (Eryk Cichowicz) wypowie bardzo złe słowa do swojej byłej dziewczyny, Moniki (Karolina Oldyńska)! I właśnie to obrzydliwe zachowanie chłopaka doprowadzi dziewczynę do skrajnej rozpaczy! Czy słowa mogą zabić zobaczmy w ZWIASTUNIE i w 2979 odcinku serialu "Na Wspólnej".

"Na Wspólnej" odcinek 2979 - wtorek, 19.11.2019, o godz. 20.15 w TVN

W 2979 odcinku "Na Wspólnej" Przemek powie do Moniki: - Nie istniejesz dla mnie! Wciąż zakochana w nim dziewczyna nie udźwignie czegoś tak strasznego i postanowi się zabić!

Przemek w 2979 odcinku "Na Wspólnej" będzie mocno zdenerwowany brakiem kontaktu z nauczycielką Dagmarą. Jest w niej zakochany, a że pójdą też do łóżka, po prosto oszaleje na jej punkcie! Czy to jednak usprawiedliwi paskudne zachowanie wobec zakochanej w nim Moniki? Dziewczyna już i tak będzie cierpieć z tego powodu, że go z panią profesor przyłapie...

To nie będzie pierwszy raz, kiedy Przemek strasznie potraktuje byłą dziewczynę - wcześniej wykorzystał ją i zaciągnął do łóżka, kiedy nie uda mu się to jeszcze z Dagmarą. Czyżby Przemek również w 2979 odcinku "Na Wspólnej" wziął sobie na cel zakochaną w nim po uszy Monikę, aby na niej odreagowywać swoje niepowodzenia miłosne?

Obrzydliwe zachowanie Przemka wobec Moniki w 2979 odcinku "Na Wspólnej" skończy się tragicznie! W ZWIASTUN-e widzimy , że nawet sam Przemek wpadnie w rozpacz, kiedy zobaczy co zrobiła sobie Monika z jego powodu...

Czytaj też: Na Wspólnej, odcinek 2985 - Aneta zniszczy Darka! Już nie będzie adwokatem

Mamy wątpliwości, czy jakikolwiek chłopak jest tego wart, aby młodziutka dziewczyna kończyła z jego powodu dla niego życie. Czy uda się odratować Monikę po próbie samobójczej? Zobaczymy w 2979 odcinku "Na Wspólnej". 

Zobacz koniecznie: Na Wspólnej, odcinek 2988 - Mąż Joanny zatłucze Karola!