Na Wspólnej, odcinek 2968: Pijacki seks Przemka z Moniką! Podle wykorzysta koleżankę na imprezie - ZWIASTUN

2019-10-30 12:00 Ag
Na Wspólnej, odc. 2968. Przemek Smolny (Eryk Cichowicz), Monika (Karolina Oldyńska)
Autor: TVN Na Wspólnej, odc. 2968. Przemek Smolny (Eryk Cichowicz), Monika (Karolina Oldyńska)

Przemek (Eryk Cichowicz) i Monika (Karolina Oldyńska) z "Na Wspólnej" będą uprawili seks po pijaku! Para 18-latków w 2968 odcinku "Na Wspólnej" wyląduje w łóżku na imprezie u ich szkolnego kolegi. Uraczeni alkoholem zamkną się w jednym z pokoi i pójdą na całość. Pijany Przemek w 2968 odcinku "Na Wspólnej" wykorzysta koleżankę, żeby zapomnieć o nauczyciele Dagmarze (Katarzyna Ucherska), w której się do szaleństwa zakochał. Zobaczcie zwiastun 2968 odcinka "Na Wspólnej".

"Na Wspólnej" odcinek 2968 - środa, 30.10.2019, o godz. 20.15 w TVN

Uczucie, którym w "Na Wspólnej" Przemek obdarzył polonistkę Dagmarę pozostaje nieodwzajemnione. Tak jak miłość Moniki do młodego Smolnego. Koleżanka z klasy bezskutecznie próbuje zdobyć jego serce.

W 2968 odcinku "Na Wspólnej" narobi sobie jeszcze więcej nadziei, że chłopak wreszcie zwróci na nią uwagę i połączy ich miłość jak Romea i Julię, których grają w szkolnym przedstawieniu. 18-latek zjawi się bowiem na imprezie u ich wspólnego znajomego. Nie wypali mu bowiem randką z Dagmarą, bo przyłapie ich mąż nauczycielki (Kamil Bloch).

Nie przegap: Na Wspólnej, odcinek 2979: Smolny zobaczy ostre sceny z Przemkiem i nauczycielką

Dla młodego Smolnego jedynym ratunkiem będzie spotkanie z przyjaciółmi, kilka puszek piwa i dobra zabawa. W 2968 odcinku "Na Wspólnej" Monika będzie zachwycona kiedy zobaczy go na imprezie. Bez problemu da się namówić na schadzkę w jednym z pokoi. Sama będzie nieco wstawiona, po kilku kieliszkach wina.

Przemek od razu zacznie uwodzić Monikę! Zachwyci się jej urodą i talentem aktorskim, a tak naprawdę będzie mu chodziło tylko o jedno. - Byłabyś świetną aktorką. Masz talent, jesteś piękna...
- Przestań... - Przepiękna... - Podobam ci się?  - Bardzo...
- A co najbardziej?

- Oczy, usta... - i w tym momencie nastolatek zacznie całować koleżankę. Zaraz potem para posunie się jeszcze dalej i na imprezie u kolegi będzie uprawiała szalony seks.

Sprawdź też: Na Wspólnej, odcinek 2984: Marta uwikłana w morderstwo! Będzie na nią polował skorumpowany prokurator!