Na Wspólnej, odcinek 2978: Przemek i nauczycielka pójdą na całość! Zaliczą wpadkę przed Moniką - ZWIASTUN

2019-11-15 12:42 Ag
Na Wspólnej, odcinek 2978: Przemek i nauczycielka pójdą na całość! Zaliczą wpadkę przed Moniką - ZWIASTUN
Autor: TVN Na Wspólnej, odcinek 2978: Przemek i nauczycielka pójdą na całość! Zaliczą wpadkę przed Moniką - ZWIASTUN

W 2978 odcinku "Na Wspólnej" romans Przemka (Eryk Cichowicz) z nauczycielką Dagmarą (Katarzyna Ucherska) przestanie być tajemnicą. Po sukcesie szkolnego przedstawienia polonistka przestanie nad sobą panować. Pocałuje 18-letniego kochanka, a świadkiem ich miłosnych igraszek w 2978 odcinku "Na Wspólnej" będzie Monika (Karolina Oldyńska), dziewczyną, którą młody Smolny wykorzystał tylko do seksu. Zobaczcie ZWIASTUN!

"Na Wspólnej" odcinek 2978 - poniedziałek, 18.11.2019, o godz. 20.15 w TVN

Namiętność, której w 2978 odcinku "Na Wspólnej" ulegną Przemek i nauczycielka Dagmara będzie miała fatalne skutki dla obojga. Ich romans przestanie bowiem być tajemnicą. Wystarczy jeden mały błąd, żeby wszyscy dowiedzieli się co łączy polonistkę z uczniem.

A zacznie się dość niewinnie kiedy to w 2978 odcinku "Na Wspólnej" wreszcie odbędzie się premiera "Romea i Julii". Smolny (Łukasz Konopka) z byłą żoną Natalią (Magdalena Alexander) z podziwem będą oglądać popisy syna na scenie. Po spektaklu Przemek z ekipą z kółka teatralnego zaproszą polonistkę do pubu na uczczenie sukcesu.

Nie przegap: Na Wspólnej, odcinek 2986: Pierwszy seks Michała z Igą. Zapomni zdjąć obrączkę - ZDJĘCIA

Dagmara zgodzi się z ochotą, bo będzie chciała wciąż być blisko nastoletniego kochanka. W 2978 odcinku "Na Wspólnej" Przemek w pubie wykorzysta okazję, by wyznać nauczycielce, że ją kocha. - Powiedz mi szczerze - czy to jest na serio, czy to tylko przygoda?

- Nie tylko... Choć tak byłoby lepiej. To co robimy jest głupie - przyzna Dagmara. - Kocham cię, to nie jest głupie... Polonistka pocałuje chłopaka, gdyż także nie zdoła zapanować nad swoimi uczuciami.

Pechowo w 2978 odcinku "Na Wspólnej" zobaczy ich Monika, koleżanka z klasy Przemka, która jest w nim nieszczęśliwie zakochana i z którą ostatnio też się przespał. Czy nastolatka ujawni w całej szkole, że polonistka zabawia się z uczniem? Prawda o zakazanym romansie niestety wyjdzie na jaw!

Sprawdź też: Na Wspólnej, odcinek 2988: Bogdan pobije psychopatę Karola! Mąż Joanny doprowadzi do tragedii