Na Wspólnej, odcinek 2986: Pierwszy seks Michała z Igą. Zapomni zdjąć obrączkę - ZDJĘCIA

2019-11-15 11:52 Ag
Na Wspólnej, odcinek 2986: Pierwszy seks Michała z Igą. Zapomni zdjąć obrączkę - ZDJĘCIA
Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej, odcinek 2986: Pierwszy seks Michała z Igą. Zapomni zdjąć obrączkę - ZDJĘCIA

W 2986 odcinku "Na Wspólnej" Michał (Robert Kudelski) i Iga (Lidia Sadowa) wylądują razem w łóżku! Ich pierwsza wspólna noc zacznie się od rodzinnej kolacji, na której nie zabraknie także Ignasia (Bartek Kaszuba). To zakochana policjantka zainicjuje seks, a Brzozowski będzie tak zachwycony, że w w 2986 odcinku "Na Wspólnej" zapomni o jednym ważnym szczególe - żeby zdjąć obrączkę, symbol jego małżeństwa z Kingą (Ilona Wrońska).

"Na Wspólnej" odcinek 2986 - poniedziałek, 2.12.2019, o godz. 20.15 w TVN

Michał i Iga z "Na Wspólnej" ulegną namiętności i wreszcie zdecydują się na seks! W 2986 odcinku "Na Wspólnej" Brzozowski wyjdzie ze szpitala i wbrew zaleceniom lekarzy, by ze względu na swoje serce na razie powstrzymał się od seksu, nie wytrzyma dłużej życia w celibacie.

Zwłaszcza, że Iga będzie także gotowa na ich pierwszy raz. W 2986 odcinku "Na Wspólnej" Odwiedzi Michała zaraz po tym jak wróci do swojego mieszkania. Podczas rodzinnej kolacji z Ignasiem rzuci znacząco, że dziś może zostać zdecydowanie dłużej niż zwykle. Dla Michała to będzie jasny sygnał, by szybko położyć synka spać.

Sprawdź też: Na Wspólnej, odcinek 2988: Bogdan pobije psychopatę Karola! Mąż Joanny doprowadzi do tragedii

Tego wieczoru spragniony czułości Michał będzie tak zachwycony, że ma u boku ukochaną kobietę, że zapomni pozbyć się z palca obrączki. Po tajemniczym zaginięciu Kingi długo łudził się, że jego żona wróci. Ostatecznie postanowił rozpocząć nowe życie z Igą.

W 2986 odcinku "Na Wspólnej" Iga podda się pieszczotom Michała, ale na moment z jej twarzy zniknie uśmiech. Policjantkę zrani obrączka Brzozowskiego? Chwilami Iga będzie myślami gdzieś daleko... Tuż przed randką zacznie bowiem szykować się do kolejnej akcji.

Odwiedzi nawet swoją mamę, by się pożegnać. Obie będą wspomniały młodszą siostrę Igi, Agatę, która zaginęła przed laty. To zasmuci Igę, bo dotrze do niej, że ona również może zniknąć... 

Patrz też: Na Wspólnej, odcinek 2988: Darek Żbik przez Anetę zostanie męską prostytutką- ZDJĘCIA

Najnowsze