Na Wspólnej, odcinek 2988: Darek Żbik przez Anetę zostanie męską prostytutką- ZDJĘCIA

2019-11-12 11:19 jkk

W 2988 odcinku "Na Wspólnej" Darek Żbik (Michał Mikołajczak) obudzi się wśród prostytutek! Problemy z żoną Anetą (Dorota Krempa), która straciła przez jego awantury dziecko, właśnie zaczną się na dobre... Poczucie winy, odrzucenie, samotność i inne smutki Darek postanowi utopić w alkoholu i... objęciach pięknych pań. Nie będzie miał pojęcia, że za jego upojną nocą będzie stała Aneta i jej zemsta... Czy Darek całkiem stoczy się i zostanie męską prostytutką? Zobaczymy w 2988 odcinku "Na Wspólnej".

"Na Wspólnej" odcinek 2988 - środa, 4.12.2019, o godz. 20.15 w TVN

Kiedy w 2988 odcinku "Na Wspólnej" Darek obudzi się z wielkim trudem w towarzystwie dwóch prostytutek zobaczy zupełnie ogołocone mieszkanie! Tak urządzi go żądna zemsty Aneta!

W dodatku nie do końca świadom co się dzieje Żbik w 2988 odcinku "Na Wspólnej" zostanie też okradziony przez jedną z pań do towarzystwa i zostanie z pustym portfelem. W dodatku ten właśnie "piękny" poranek to będzie tylko skromny początek jego kłopotów...

Jak pamiętamy, Aneta obiecała Darkowi zemstę za stracone dziecko i słowa dotrzyma. Może nie była taka słowna i uczciwa, kiedy powstały wątpliwości co do ojcostwa potomka, ale śmierć dziecka to straszne wydarzenie, które zmienia wszystko! Również Darek, który nie był ideałem męża, teraz będzie pogrążony w żalu i poczuciu winy i w 2988 odcinku "Na Wspólnej" będziemy widzieli, że kompletnie się pogubi...

W środku dnia w 2988 odcinku "Na Wspólnej" Żbik dowie się, że został wyrzucony z palestry i nie ma już prawa wykonywania zawodu prawnika. Cóż mu pozostanie zatem? Ano pójdzie znów się upić... Tym razem uda się do baru, gdzie przy eleganckich trunkach pozna urocza blondynkę, Emilię (Karolina Porcari) i wpadnie jej w oko!

Czytaj też: Na Wspólnej, odcinek 2994 - Darek rzuci się w wir nowych romansów!

Kiedy w 2988 odcinku "Na Wspólnej" Darek będzie chciał uregulować za oboje rachunek odkryje, że jego portfel został wyczyszczony przez prostytutkę! Emilia ureguluje rachunek i złoży Darkowi pewną niemoralną propozycję...

Kiedy nowa znajoma Darka w 2988 odcinku "Na Wspólnej" dowie się, że jeszcze do niedawna był on współwłaścicielem kancelarii adwokackiej zaproponuje mu, aby poudawał jej narzeczonego przed bogatym klientem!

Czy Darek przyjmie rolę "narzeczonego do towarzystwa" dla ślicznej Emilii? I czy na pewno za tą propozycją nie czai się gdzieś z tyłu żądna zemsty Aneta? Przekonamy się w 2988 odcinku "Na Wspólnej".

Najnowsze