Na Wspólnej, odcinek 2977: Aneta straci dziecko! Wreszcie wyjawi Darkowi z kim była w ciąży

2019-10-14 14:04 sz
Na Wspólnej odc. 2976. Darek Żbik (Michał Mikołajczak), Aneta (Dorota Krempa)
Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej odc. 2976. Darek Żbik (Michał Mikołajczak), Aneta (Dorota Krempa)

Aneta (Dorota Krempa) w 2977 odcinku "Na Wspólnej" straci dziecko! Z powodu stresu żona Darka (Michał Mikołajczak) poczuje silny ból i trafi do szpitala. Na miejscu lekarz w 2977 odcinku powie jej, że poroniła... Aneta z "Na Wspólnej" wyjawi w końcu Darkowi, kto był ojcem nienarodzonego dziecka! Sprawdź, co się wydarzy.

"Na Wspólnej" odcinek 2977 - czwartek, 14.11.2019, o godz. 20.15 w TVN

Aneta z serialu "Na Wspólnej" nie zdoła utrzymać romansu w tajemnicy. Wkrótce wyjdzie na jaw, że zdradziła Darka z Jankowskim (Paweł Hajnos). Poznaj szczegóły >>> Na Wspólnej, odcinek 2961: Darek pobije kochanka Anety! Dowie się o zdradzie żony. Czyje dziecko urodzi Aneta? - ZWIASTUN

Darek tak łatwo jej tego nie wybaczy, jednak żona w "Na Wspólnej" spróbuje przekonać go tym, że sama wybaczała jego liczne zdrady, więc on powinien zrobić to samo. Co wydarzy się dalej? Czytaj pod zdjęciem.

Na Wspólnej odc. 2962. Aneta (Dorota Krempa)
Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej odc. 2962. Aneta (Dorota Krempa)

W 2977 odcinku "Na Wspólnej" Darek przypadkiem wpadnie na kopertę z wynikami testów DNA. Wcześniej skonfrontuje się z Jankowskim, który będzie przekonany, że Aneta urodzi małego prezesa. Czytaj >>> Na Wspólnej, odcinek 2969: Darek po pobiciu kochanka Anety dowie się kto naprawdę jest ojcem dziecka!

Aneta w "Na Wspólnej" będzie przerażona. Chociaż przekonywała Darka, że to on będzie tatusiem, w rzeczywistości sama najwyraźniej nie miała pewności. Według doniesień "Świata Seriali" spyta męża, czy zostawiłby ją, gdyby to nie był jego maluch. Nic dziwnego, że Żbik w 2977 odcinku nie uwierzy jej na słowo. Wpadnie w szał! 

W 2977 odcinku "Na Wspólnej" Darek wygranie Anecie, że dla niej zostawił miłość jego życia. Kobieta słysząc o Kasi (Julia Chatys) spoliczkuje go! Po wyjściu prawnika jego żona odczuje koszmarny ból w brzuchu i zacznie krwawić... Pogotowie zabierze ją do szpitala, gdzie czekają ją tragiczne wieści: ciąży nie dało się utrzymać. Czyje dziecko poroni? Każdy twierdzi co innego. Wszystko wyjaśni się w 2977 odcinku "Na Wspólnej".

Na Wspólnej odc. 2962. Darek Żbik (Michał Mikołajczak), Aneta (Dorota Krempa)
Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej odc. 2962. Darek Żbik (Michał Mikołajczak), Aneta (Dorota Krempa)
Najnowsze