Na Wspólnej, odcinek 2961: Darek pobije kochanka Anety! Dowie się o zdradzie żony. Czyje dziecko urodzi Aneta? - ZWIASTUN

2019-10-12 8:05 sz
Na Wspólnej, odc. 2961. Darek (Michał Mikołajczak), prezes Jankowski (Paweł Hajnos)
Autor: X-NEWS Na Wspólnej, odc. 2961. Darek (Michał Mikołajczak), prezes Jankowski (Paweł Hajnos)

Szok w "Na Wspólnej"! W 2961 odcinku Darek (Michał Mikołajczak) dowie się, że Aneta (Dorota Krempa) jest w ciąży z innym. Tak, to nie Żbik jest ojcem dziecka! Żona w "Na Wspólnej" zdradziła męża. Czy zrobiła to dla dobra interesów? Nie jest to wykluczone. Prezes Jankowski (Paweł Janos) ujawni, że mieli romans... Zobaczcie co się wydarzy w 2961 odcinku "Na Wspólnej". Mamy ZWIASTUN!

"Na Wspólnej" odcinek 2961 - czwartek 17.10.2019 o godz. 20.15 w TVN

Tego w "Na Wspólnej" mogliśmy się spodziewać! Darek w 2961 odcinku odkryje, że jednak nie zostanie ojcem, bo Aneta wdała się w romans i zaszła w ciążę z innym mężczyzną. Nie jest tajemnicą, że żona bardzo naciskała na powiększenie rodziny tylko po to, by uwiązać przy sobie męża. Była gotowa na wszystko, a że Darek unikał seksu... Bohaterka "Na Wspólnej" wyczuła, że chce od niej odejść, więc znalazła inny sposób na zrobienie malucha. Odniosła sukces! Intrygantka zaszła w ciążę przez skok w bok i powiedziała Żbikowi, że to on będzie tatą. Zatrzymała go przy sobie, a wieść o dziecku w poprzednich odcinkach "Na Wspólnej" zniszczyła jego odradzający się związek z Kasią (Julia Chatys).

W "Na Wspólnej" misterny plan runie w gruzach. Aneta zacznie mieć problemy w kancelarii. Wcześniej dobiła bardzo ważnego i zyskownego targu z prezesem Jankowskim, który w 2961 odcinku nagle zakończy z nią współpracę - właśnie z powodu ciąży. Czy to jego dziecko? Czytaj dalej pod zdjęciem.

Przeczytaj też >>> Na Wspólnej, odcinek 2951: Darek powie Kasi o ciąży Anety. To ją dobije! - ZWIASTUN

Na Wspólnej, odc. 2961. Darek (Michał Mikołajczak), prezes Jankowski (Paweł Hajnos)
Autor: X-NEWS Na Wspólnej, odc. 2961. Darek (Michał Mikołajczak), prezes Jankowski (Paweł Hajnos)

Oczywiście Aneta w 2961 odcinku "Na Wspólnej" powie Darkowi o zerwanym kontrakcie. Przedstawi to tak, jakby prezes po prostu nie chciał robić interesów z ciężarną, bo to oznacza częstsze urlopy i co najmniej kilka miesięcy wyjętych z zawodu. Żbik będzie oburzony! 

Przeczytaj też >>> Na Wspólnej, odcinek 2952: Prośba Jarogniewa na łożu śmierci. Darek porzuci Anetę? - ZWIASTUN

Oczywiście zmieni podejście, gdy popołudniu tego samego dnia wejdzie do kancelarii. W 2061 odcinku podsłucha kłótnię żony z Jankowskim. Biznesmen za wszelką cenę będzie chciał wiedzieć, czyje to dziecko... I czy należy do niego. Na zdjęciach w galerii (do przejrzenia poniżej) widać, że w "Na Wspólnej" dojdzie do bójki! Zdradzony Darek rzuci się na kochanka, a później dotrze do niego, co zrobiła Aneta. Czy to koniec ich małżeństwa? Żbik i Kasia dostaną kolejną szansę!