Na Wspólnej, odcinek 2969: Darek po pobiciu kochanka Anety dowie się kto naprawdę jest ojcem dziecka!

2019-10-14 6:50 sz
Na Wspólnej, odc. 2961. Darek (Michał Mikołajczak), Aneta (Dorota Krempa)
Autor: X-NEWS Na Wspólnej, odc. 2961. Darek (Michał Mikołajczak), Aneta (Dorota Krempa)

Darek (MIchał Mikołajczak) w 2969 odcinku "Na Wspólnej" dowie się, kto jest ojcem dziecka Anety (Dorota Krempa)! Po pobiciu Jankowskiego (Paweł Hajnos) wciąż będzie szansa na to, że jest w ciąży ze Żbikiem. Kochanek w 2969 odcinku rozwieje wszelkie wątpliwości. Co zrobi Darek? Sprawdź, co wydarzy się w serialu "Na Wspólnej".

"Na Wspólnej" odcinek 2969 - czwartek, 31.10.2019, o godz. 20.15 w TVN

Darek w nadchodzących odcinkach serialu "Na Wspólnej" dowie się, że Aneta wdała się w romans z Jankowskim! Prawniczka nie ma pojęcia, kto jest ojcem jej dziecka. Tak bardzo chciała uwiązać przy sobie Żbika, że najwyraźniej było jej wszystko jedno, kto zrobi jej dziecko. Liczyła na to, że prawda nie wyjdzie na jaw... Aneta w "Na Wspólnej" popełni błąd.

Jankowski zerwie kontrakt z kancelarią i rozwiąże ich współpracę. Darek w nowych odcinkach podsłucha kłótnię kochanków. Prezes zażąda informacji o tym, czy to on jest ojcem dziecka. Żbik rzuci się na niego z pięściami! Zobacz więcej i czytaj dalej pod zdjęciem >>> Na Wspólnej, odcinek 2961: Darek pobije kochanka Anety! Dowie się o zdradzie żony. Czyje dziecko urodzi Aneta? - ZWIASTUN

W 2969 odcinku "Na Wspólnej" Darek dowie się, że za pobicie Jankowskiego może stanąć przed komisją dyscyplinarną i nieodwracalnie stracić prawdo do wykonywania zawodu. Wszystko przez to, ze prezes złoży na niego skargę! Jedynym wyjściem będzie przeproszenie go za wybuch i uszczerbek na zdrowiu. Żbik w 2969 odcinku "Na Wspólnej" spotka się z kochankiem żony. Nie przeprosi, tylko zażąda, żeby Jankowski zostawił Anetę w spokoju! W odpowiedzi rywal wyjawi mu prawdę: to nie Darek jest ojcem dziecka!

Na Wspólnej, odc. 2961. Darek (Michał Mikołajczak), prezes Jankowski (Paweł Hajnos)
Autor: X-NEWS Na Wspólnej, odc. 2961. Darek (Michał Mikołajczak), prezes Jankowski (Paweł Hajnos)
Na Wspólnej, odc. 2961. Darek (Michał Mikołajczak), prezes Jankowski (Paweł Hajnos)
Autor: X-NEWS Na Wspólnej, odc. 2961. Darek (Michał Mikołajczak), prezes Jankowski (Paweł Hajnos)
Najnowsze