Na Wspólnej, odcinek 2976: Darek wywoła awanturę z Anetą! Dowie się, że nie jest ojcem dziecka?

2019-10-26 16:24 jkk
Na Wspólnej odc. 2976. Darek Żbik (Michał Mikołajczak), Aneta (Dorota Krempa)
Autor: Radek Orzeł/ TVN Na Wspólnej odc. 2976. Darek Żbik (Michał Mikołajczak), Aneta (Dorota Krempa)

W 2976 odcinku "Na Wspólnej" Darek (Michał Mikołajczak) wpadnie w furię i urządzi Anecie (Dorota Krempa straszną awanturę! Żona doprowadzi go do szału, bo nie będzie chciała pokazać wyników testu na ojcostwo! Do jakiego wniosku może dojść Darek, który już od jakiegoś czasu podejrzewa, że Aneta zaliczyła wpadkę z kochankiem (Paweł Hajnos)?! Wybuch Żbika niestety może mieć straszne konsekwencje dla nich obojga. Jakie - przekonamy się w 2976 odcinku "Na Wspólnej".

"Na Wspólnej" odcinek 2976- środa, 13.11.2019, o godz. 20.15 w TVN

W 2976 odcinku "Na Wspólnej" Żbik odkryje w mieszkaniu kopertę zawierającą wynik badań na ojcostwo. Aneta zaniepokoi się i zrobi wszystko, aby nie pozwolić mężowi zajrzeć do środka.

Przypomnijmy, że Darek w "Na Wspólnej" dowie się, że Aneta wdała się w romans z klientem kancelarii, Jankowskim I prawda będzie taka, że sama nie będzie pewna, który z panów jest ojcem jej dziecka. Być może było jej wszystko jedno, kto będzie "sprawcą" ciąży, bo jedyne czego chciała to udanej rodzinki ze Żbikiem…

Jeżeli pani Żbikowa liczyła na to, że prawda nie wyjdzie na jaw, to w 2976 odcinku "Na Wspólnej" okaże się, że się mocno przeliczyła. .Kiedy Żbik dowie się o romansie żony, Jankowski szybko rozwiąże współpracę z kancelarią. Jednak to nie wystarczy, bo kiedy Darek w nowych odcinkach podsłucha kłótnię kochanków, rzuci się na niego z pięściami!

Z zachowania żony w 2976 odcinku "Na Wspólnej" Żbik wyciągnie wniosek, że ojcem dziecka na 100 procent jest Jankowski, a Aneta nadal ma zamiar go oszukiwać. Jak mógłby zareagować Darek, który wprawdzie sam nie grzeszył nigdy wiernością, ale kwestię ojcostwa uznaje za znacznie poważniejszą sprawę?

W 2976 odcinku "Na Wspólnej" pomiędzy małżonkami wybuchnie wielka awantura! Darek przerwie atak furii dopiero w momencie, kiedy w wyniku nagłych bólów brzucha, Aneta zostanie zabrana do szpitala…

Czy Aneta utrzyma ciążę i małżeństwo ze Żbikiem jednak przetrwa, czy rodzinny dramat zakończy się katastrofą? Jak poradzi sobie Darek wobec nowych dramatycznych okoliczności i ważnych decyzji? Przekonamy się od 2976 odcinka "Na Wspólnej". 

Przeczytaj też: Na Wspólnej, odcinek 2977 - Marta i Mikołaj wylądują w łóżku! Zostaną jednak parą?

Najnowsze