Na Wspólnej, odcinek 2977: Marta i Mikołaj w łóżku! Zbliży ich strach przed mafią - ZDJĘCIA

2019-10-18 18:07 jkk
Na Wspólnej, odcinek 2977: Marta (Joanna Jabłczyńska), Mikołaj (Krzysztof Wieszczek)
Autor: X-news

W 2977 odcinku "Na Wspólnej" Marta (Joanna Jabłczyńska) rzuci się na Mikołaja (Krzysztof Wieszczek)... ze strachu! Konarska wpadnie w kłopoty przez nadmierną ciekawość... Kontakty ze światem przestępczym skończą się dla niej tak jak dla każdego przeciętnego człowieka - czyli źle. Na szczęście ma przyjaciela i znów uderzy do niego po pomoc i tym razem w 2977 odcinku "Na Wspólnej" prosto do łóżka... Jak mafia zaatakuje Martę i dokąd to ją zaprowadzi?

"Na Wspólnej" odcinek 2977 - czwartek, 14.11.2019, o godz. 20.15 w TVN

W 2977 odcinku "Na Wspólnej" z Marty wyjdzie prawdziwe dziennikarskie "zwierzę"! Dla dobrej audycji zrobi wszystko... A w każdym razie nadepnie mafii na ogon i wpakuje się do łóżka przyjacielowi...

A wszystko w 2977 odcinku "Na Wspólnej" zacznie się od osoby Kornelii (Paulina Kowalska) - to jej przypadek podsunie Marcie jako niezwykle interesujący, Mikołaj. Kornelia jest dziewczyną zmuszaną przez mafię do prostytucji! Marta tak zapali się do tematu, że pomimo przestróg Kornelii, zaprosi ją do programu!

Czytaj też: "Na Wspólnej", odcinek 2977 - Aneta straci dziecko!

Kornelia w 2977 odcinku "Na Wspólnej" wyjaśni dokładnie Marcie, że teraz i ona będzie miała do czynienia z mafią, która jest zdolna do wszystkiego - nawet do morderstwa! Dziewczyna będzie się bała o siebie - jedna z jej koleżanek, która zaczęła mówić prawdę o znanych nazwiskach z mafijnym biznesie, zginęła... Konarska jednak zapewni ją, że zadba o jej bezpieczeństwo. Szybko jednak przekonamy się, że nie będzie mogła zadbać nawet o siebie!

Jak donosi "Świat seriali", już po zapowiedzi programu w 2977 odcinku "Na Wspólnej" szef Marty zacznie dostawać telefony z pogróżkami. Marta zaś nie będzie mogła skontaktować się z synem Ksawerym (Adam Tomaszewski)! Co gorsze, kiedy wróci do domu zastanie mieszkanie kompletnie zdemolowane, a na ścianie będzie namalowane farbą "Przestań węszyć, suko!"

Czytaj także: "Na Wspólnej", odcinek 2961 - Darek pobije kochanka żony!

Przerażonej Marcie w 2977 odcinku "Na Wspólnej" policja poradzi aby tę noc spędziła bezpiecznie u przyjaciół. I tak Konarska wyląduje na noc u... Leśniewskiego! Spędzą ja w jednym łóżku, ale w ubraniach i zapięci pod szyję... Czy jednak przerażające okoliczności i noc sam na sam nie zbliżą ponownie Marty i Mikołaja do siebie? Przekonamy się od 2977 odcinka "Na Wspólnej".

Najnowsze